« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivasspor'da ilginç ceza

SİVASSPOR hafta sonu oynayacağı Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdürürken teknik direktör Bülent Uygun, kaleye çekilen şutları gol yapamayan futbolculara Sivasspor camisi için 50 ve 100 TL arasında para cezası kesti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Cumartesi günü Sivas 4 Eylül Stadında Trabzonbpor’u konuk edecek olan Sivasspor, hazırlıklarını kendi tesislerinde Teknik Direktör Bülent Uygun yönetiminde sürdürdü. Bugünkü idmanda futbolculara şut çalışması yaptıran Uygun, topa iyi vuramayan futbolculara ilginç bir ceza verdi. Uygun istediklerini yapamayan ve şutları auta giden Sivassporlu futbolculara takımın adına yapılacak cami için 50 ila 100 TL arasında para cezası uygulandı. Para cezalarını takımın başarılı defans oyuncusu Sedat Bayrak not tuttu.

Konuyla ilgili Bülent Uygun, “Sivasspor’da futbolcularımız geçen yıldan bu yana okul, cami ve ihtiyaç sahiplerine kendi pirimleriden topladıkları parayı veriyorlar. Bugün de idmanda gol çalışması yaptırdım. Kendi aramızda aldığımız karar ile gol atamayan futbolculara takımımız adına yapılan camiye para toplamak için 50 ile 100 TL arasında para cezası verdik” dedi.

Ceza kesilen futbolcular ise bu tür yardımlarda bulundukları için mutlu olduklarını belirttiler.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler