« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Sivasspor'a karşı akıllı oynadık'

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Ömer Yazıcı, Sakaryaspor'un gerçek gücünü göstermeye başladığını belirterek, “Ali Sami Yen Stadı'nda Sivasspor karşısında, akıllı futbol oynadık. Hak ettiğimiz bir sonuç aldık” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yeni oluşan bir takım olduklarını, ancak bu dezavantajı, avanataja çevirebildiklerini ifade eden Yazıcı şunları söyledi:
“11 yeni futbolcumuz oynadı. Sadece 2 eski oyuncumuz vardı. Oynadığımız futbol, elde ettiğimiz skor güzel. İlk yarı oyunda bir denge vardı. Ancak biz bunu ikinci yarıda lehimize çevirdik. 9 kişiyle futbol oynamamıza rağmen, 2 tane gol attık. Skor daha farklı olabilirdi. Çok net gol pozisyonları kaçırdık. Sakaryaspor gerçek gücünü göstermeye başladı. Futbolcularımıza ve bizi yalnız bırakmayan bin 500'e yakın taraftarımıza teşekkür ediyorum.”

Yazıcı, maçta 2 oyuncularının kırmızı kart gördüğünü, hakemin doğru kararlar verdiğini kaydederek, “Suat gayri ihtiyari topa vurayım derken, rakibinin ayağına vurdu. M'bayo ise, ilk sarı kartını acemiliğinden aldı. Ama hakem ikinci sarı kartı M'bayo'ya yerinde verdi” dedi.

Fenerbahçe maçı için hazırlıklara başladıklarını anlatan Yazıcı, ”Fenerbahçe iyi bir takım ve istikrarlı oynayan bir takım. Berabere de kalabiliriz, yenebiliriz de bunlar sürpriz olmaz. Tabi ki hedefimiz yenmek” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz