« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivasspor'a davullu zurnalı karşılama

Sivasspor, yarın Fenerbahçe ile yapacağı maç için bugün İstanbul'a geldi.

DHA
SON GÜNCELLEME

THY'nin tarifeli uçağıyla İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen Sivasspor takımını, ellerinde büyük boy bayrak taşıyan bir grup taraftar, davul zurna eşliğinde karşıladı.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada, ''Lige ister istemez bir krizlerle başlamış olduk. Maalesef bazı sakat futbolcularımızın düzelmemesi, sezon başında verdiğimiz sakatlar ve transfer ettiğimiz bazı yabancı futbolcuların da takıma katılmaması nedeniyle sezona iyi başlayamadık. Bu nedenle de takım kurgumuzu sahaya tam yansıtamadık. Transferler devam ediyor, bugün zannedersem bir futbolcu ile daha anlaşacağız. O transferler bittiğinde, milli maç arasını da en iyi şekilde değerlendirip, sakatlıkların da düzelmesiyle, geçen sezondaki gibi istekli ve arzulu bir Sivasspor'u herkese izleteceğiz diye düşünüyoruz'' dedi.

Uygun, Fenerbahçe ile zorlu bir deplasman maçına çıkacaklarını belirterek, ''Tabii ki çok zor bir maç. Bundan 3-5 yıl önce, bir Anadolu takımının gelip de puan alacağının konuşulmadığı bir ortamdan, artık bütün Anadolu takımlarının puan almak için mücadele ettiği bir döneme geldik. Ne kadar eksiğimiz olursa olsun, iyi bir futbolla, puan alıp, moralli bir şekilde dönmek istiyoruz'' diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler