« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivasspor Ziya'yı satmıyor

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Ziya Erdal için herhangi bir teklif olmadı, olsa da vermeyi düşünmüyoruz" dedi.

AA
SON GÜNCELLEME
Otyakmaz, yaptığı açıklamada, bugün bazı gazetelerde Ziya Erdal'ın Galatasaray'a transferiyle ilgili haberlere yer verildiğini anımsatarak, "Transfer döneminde bu tür söylentiler sürekli basında yer alıyor. Bu durumdan bizim haberimiz yok, Galatasaray'dan bir teklif olmadı ve bu tür haberlerden rahatsızlık duyuyoruz" dedi. Ziya Erdal'ın başarılı bir futbolcu olduğunu ve yeni sezonda ona ihtiyaç duyduklarını ifade eden Otyakmaz, "Galatasaray böyle bir teklifte bulunacaksa resmi olarak bize bulunur. Ziya Erdal için herhangi bir teklif olmadı, olsa da vermeyi düşünmüyoruz" diye konuştu.

Teknik direktör Roberto Carlos ve ekibinin iyi bir kadro oluşturmayı planladığını vurgulayan Otyakmaz, bu kadroda Ziya Erdal'ın da yer almasını istediklerini belirtti. Kırmızı-beyazlı ekibin alt yapısından yetişen 25 yaşındaki sol kanat oyuncusu, geçtiğimiz sezon 31 maçta 2 bin 707 dakika oyunda kalmıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler