« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivasspor yönetimi Vali Kolat'ı ziyaret etti

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Kırıkkale'ye atanan Sivas Valisi Ali Kolat'ı makamında ziyaret etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Vali Kolat, ziyarette yaptığı açıklamada, Sivasspor yönetiminin uyum içerisinde başarılı şekilde çalıştığını söyledi.

Sivasspor'un kent için önemli bir değer olduğunu vurgulayan Kolat, “Yönetim başarılı bir şekilde götürüyor. Birlikte çalışıyoruz. Ben 3 yıldır buradayım. Ciddi bir sorununuz bize intikal etmedi. Sivasspor, Sivas için çok önemli bir fonksiyon üstleniyor. Halkımızın birlik ve beraberliği, kenetlenmesi için güzel bir fonksiyon üstlendi” dedi.

Ellerinden geldiği kadar Sivasspor'un yanında yer almaya ve destek olmaya çalıştıklarını ifade eden Kolat, yeni sezonda Sivasspor'a başarılar diledi.

Otyakmaz da Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Gaziantepspor ile karşılaşacaklarını hatırlatarak, lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirtti.

Sivasspor'a verdiği desteklerden dolayı Kolat'a teşekkür eden Otyakmaz, “Her zaman Sivasspor'un yanında oldunuz, çok teşekkür ederiz. İlk geldiğiniz sene sizi biraz üzdük ama daha sonra takım toparlandı. İnşallah bundan sonra daha da iyi olacak” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.