« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivasspor taraftarları terörü lanetleyecek

Turkcell Süper Lig takımlarından Sivasspor'un taraftarları, Vestel Manisaspor maçında tribünleri Türk bayrakları ile donatmaya hazırlanıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Lider Galatasaray'ın takipçisi Sivasspor'un taraftarları, bu hafta oynayacakları Vestel Manisaspor maçında 4 Eylül Stadyumu'nun tribünlerini Türk bayrakları ile donatarak, teröre lanet okumaya hazırlanıyor.

Terör olaylarını kınamak amacıyla maça Türk bayrakları ile gelmeye hazırlanan taraftarlar, bu konuda herkesten destek bekliyor.

Kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, teknik direktör Bülent Uygun ve diğer yöneticiler de maç öncesi yaptıkları açıklamalarla taraftarları karşılaşmaya Türk bayrakları ile gelmeye çağırırken, kırmızı-beyazlı ekibin taraftar sitelerinde de “Haydi Yiğidolar Maça Bayraklarımızla Gidiyoruz” yazıları ile taraftarlar Türk bayrakları ile maça davet ediliyor.
Bu arada Vestel Manisaspor'u yenerek zirve yarışındaki iddiasını sürdürmek isteyen Sivasspor, kulüp tesislerinde teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde yaptığı antrenmanlarla maça hazırlanıyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz