« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivasspor Gündüz Gürol Azer'i transfer etti

Sivasspor, Galatasaray altyapısında yetişen Vestel Manisaspor'un sağ kanat oyuncusu Gündüz Gürol Azer ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Taşseten, geçen sezon ilk kez mücadele ettikleri Turkcell Süper Lig'de başarılı bir performans ortaya koyduklarını ve ligi 8. sırada tamamladıklarını hatırlatarak, "Sivasspor, bu sezon da büyük başarılara imza atacaktır" dedi.

Taşseten, başarının devamı için teknik direktör Karol Pecze ve teknik heyetin raporları doğrultusunda kadroyu güçlendirmek amacıyla transferler yaptıklarını belirterek, "Sivasspor'un şanına yakışır, formasını her yönüyle taşıyacak futbolculara ihtiyacı vardır. Başarıya giden yolda, herkesin desteğine ihtiyacımız var." diye konuştu.

Gündüz Gürol Azer'in Galatasaray altyapısında yetiştikten sonra Çaykur Rizespor ve Vestel Manisaspor'da forma giydiğini belirten Taşseten, bu transferin takımın gücüne güç katacağını kaydetti.

Gündüz Gürol Azer ise, Sivasspor forması giymekten mutluluk duyacağını belirterek, "Sivasspor çok güçlü bir camia. Böyle bir camiaya gelmekten dolayı mutluyum. İnşallah hep birlikte iyi noktalara doğru mücadele ederiz" dedi.
 
Kendisini 2 yıllığına Sivasspor'a bağlayan sözleşmeye imza atan Azer, daha sonra Sivasspor forması ve bayrağı ile basın mensuplarına poz verdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz