Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivasspor Basın Sözcüsü: Sürpriz gol değil başka

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, "Trabzonspor'la ligin 2'nci yarısında oynayacağımız maçla ilgili kararımız, algılandığı gibi, gol atılmasına müsaade etmek olmayacak. Herkes sabırla beklesin. Sürprizimiz gol değil, başka" dedi.

ERAYDIN AYTEKİN - SİVAS / DHA
SON GÜNCELLEME

Fikret Ünsal, bugün yaptığı yazılı açıklamada Tahkim Kurulu'nun olaylı Trabzonspor maçında takımı lehine 3-0 hükmen galibiyet kararı almasından sonra 2 şehrin dostluğunu pekiştirmek için yönetim olarak bir sürpriz hazırlığı içinde olduklarını hatırlatarak başladı. Fikret Ünsal, daha sonra şunları söyledi:

"Evet, böylesi bir sürpriz yapacağız. Ama bu asla İngiltere'deki Leicester-Nottingham Forest maçının tekrarındaki gibi olmayacak. Çünkü orada bir futbolcu kalp krizi geçirmişti. Yani sağlık probleminden dolayı maç tatil edilmişti. Trabzon'daki durum ise tam tersine. Trabzon'da sahaya giren bir seyirci, futbolcunun sağlığıyla oynadı. Trabzon'da yaşanan olay, İngiltere'de yaşanan olayla kesinlikle örtüşmemekte. Onun için bizim yapacağımız veya yapmayı düşündüğümüz sürpriz de İngiltere'dekiyle örtüşmeyecek. Sürpriz deyince ilk akıllara gelen şeyin İngiltere'de yaşanan bu olayın olması gayet normaldir. Ancak bizim alacağımız karar, böylesi bir gol atılmasına müsaade etmek olmayacak. Herkes sabırla beklesin, maç günü çiçeklerle karşılayacağımız ve neticesi ne olursa olsun çiçeklerle uğurlayacağımız Trabzonspor'a yapacağımız jestleri görecekler."

 


Bunları da Beğenebilirsiniz