« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivasspor başarıdan emin

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, takımlarına güvendiklerini belirterek, “3 büyüklerin en büyük rakibi, bu sezon da Sivasspor olacaktır” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ünsal,  ilk 2 haftada 2 güçlü takımla yaptıkları maçlarda aldıkları mağlubiyetlerin “dünyanın sonu olmadığını” kaydetti.

Ekiplerine güvendiklerini, iyi bir takım olduklarını ifade eden Ünsal, şunları söyledi: “Sivasspor taraftarları ve dostları hiç üzülmesin. Sivasspor düşmanı olduğunu açıkça belli edenler de boşuna sevinmesinler. Diyarbakırspor maçından itibaren takımımız mutlaka çıkışa geçecek ve üst sıralardaki yerini ilerleyen haftalarda mutlaka alacaktır. Büyük takımların kalemşorluğunu yapanlar şunu unutmasınlar ki, Sivasspor gücünden bir şey kaybetmiş değil. Aksine gücüne daha da güç katmıştır. Daha da açıkçası 3 büyüklerin en büyük rakibi bu sezon da Sivasspor olacaktır. Yönetim kurulu olarak teknik heyete ve futbolcularımıza güveniyoruz. Önceki yıllarda da aynı teknik heyetimiz onlara olan güvenimizi boşa çıkarmamışlardı. Herkes iyi bilsin ki, Sivasspor geçtiğimiz 2 sezonda olduğu gibi 12. haftadan itibaren ilk 5'teki yerini mutlaka alacaktır. Taraftarlarımız rahat olsun.”

Mehmet Yıldız ve Sezer'in takıma katılması, yeni transferlerin de uyumuyla birlikte daha da güçleneceklerini ifade eden Ünsal, ligin ilk yarısını 25-30 puan arasında tamamlamayı hedeflediklerini bildirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler