« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivasspor artık hedefteki takım

Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Bülent Uygun, "Lig lideri olmamız, rakiplerimiz için artı bir motivasyon sağlıyor" derken, Konyaspor maçının zor geçeceğine dikkat çekti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
SİVASSPOR, deplasmanda oynayacağı Konyaspor maçına umutlu giderken teknik direktör Bülent Uygun, "Lig lideri olmamız, rakiplerimiz için artı motivasyon sağlıyor" dedi.

Kolay olmayacak

Kırmızı beyazlı takım, yarın deplasmanda oynayacağı Konyaspor maçının hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla tamamladı, daha sonra da karayoluyla Konya’ya hareket etti. Sivasspor kafilesinde sakatlıkları devam eden futbolculardan Diallo, Balili ve Murat da yer aldı. Üç futbolcunun oynayıp oynamayacağının maç günü belli olacağı açıklandı. Kayserispor-Trabzonspor maçının izledikten sonra Konya’ya gidecek olan teknik direktör Bülent Uygun, kafilenin hareketinden önce Konyaspor maçının kolay geçmeyeceğini vurgularken şunları söyledi:

"Rakibimiz son derece iyi oyunculara sahip. Bu nedenle zor bir maça çıkacağız. Ama galip gelerek liderliğimizi devam ettirmek istiyoruz. Lider olmanın getirdiği sorumlulukları var. Lider takım olmak kolay değil. Liderliği sürdürmek için iyi futbol oynama mecburiyetimiz var. Bizim ilk sırada olmamız rakiplerimiz için de artı motivasyon sağlıyor. Onlar da maça daha büyük bir istek ve hırsla hazırlanıyorlar. Biz kendi oyunumuzu oynayıp maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz."

Bunları da Beğenebilirsiniz