Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivas'a Kanada takviyesi

Aroma Erkekler Voleybol 2. Ligi (B) Grubu takımlarından Sivas Dört Eylül Belediyespor, Kanadalı oyuncu Krich Brand'ı transfer etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sivas Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, sezonun ikinci yarısında başarılı olmak isteyen Dört Eylül Belediyespor voleybol takımı, Kanadalı oyuncu Krich Brand'ı renklerine bağladı.

Kulüp Başkanı Ahmet Polat, “Voleybol takımımıza Kanadalı pasör çaprazı, 1983 doğumlu Krich Brand'ı transfer ettik. Önümüzdeki hafta içinde de yerli bir oyuncu alıp voleybol takımımızı daha da güçlendireceğiz” ifadesini kullandı.
İstanbul'da Fenerbahçe ile oynayacakları kupa maçına Krich Brand'ın lisansını yetiştireceklerini bildiren Polat, “Brand'ı Fenerbahçe maçında oynatmak istiyoruz. İnşallah Brand takımımız için büyük bir güç olacak” görüşlerine yer verdi.

Hatay TEDAŞ EDM Spor karşılaşması önceki yapılan son antrenmanda, Krich Brand'ın takımla birlikte çalıştığı, iyi bir performans sergilediği belirtilen Kanadalı oyuncunun takım arkadaşlarıyla da uyumlu olduğu kaydedildi.

Hatay TEDAŞ EDM Spor'un yarın saat 13.00'te konuğu olacak olan Dört Eylül Belediyespor'un antrenörü Levent Zoroğlu ise TEDAŞ karşısına galibiyet için çıkacaklarını belirterek, “İkinci yarıda yaptığımız ilk iki maçı kazandık. Bundan sonra oynayacağımız tüm maçları kazanmak istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler