« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivas Uygun’u memnun etti

Bülent Uygun, “Hazırlık maçlarında aldığımız sonuçlar belki taraftarımızı tatmin etmedi ama ben sergilenen mücadeleci futboldan memnunum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

SİVASSPOR Teknik Direktörü Bülent Uygun, Hollanda kampının gayet güzel geçtiğini söyledi. Uygun, ‘’Hazırlık maçlarında aldığımız sonuçlar belki taraftarımızı tatmin etmedi, ama ben takımımın sergilediği mücadeleci futboldan memnunum’’ dedi. Hollanda’nın Arnheim kentinde 6 Temmuz’dan itibaren yaptıkları kampın gayet iyi geçtiğini ve yarın sona ereceğini belirten Uygun şunları söyledi:

‘’Hazırlık maçlarında aldığımız sonuçlar belki taraftarımızı tatmin etmedi ama ben takımımın sergilediği mücadeleci futboldan memnunum. Benim için hazırlık maçlarında elde edilen sonuçtan ziyade ortaya konulan futbol önemli. Futbolcularım hazırlık maçlarında mücadeleci, ciddiyeti elde bırakmadan, özverili bir futbol sergiledi. Futbolun güzelliklerini sahaya yansıtan, mücadeleci, kazanmaya odaklanmış bir takım oluşturmak için var güçcümüzle çalışıyoruz.”

Kampı PSV ile bitiriyor

SİVASSPOR Hollanda kampındaki 5. hazırlık maçını bugün ülkenin güçlü takımlarından PSV Eindhoven ile oynuyor. Kırmızı beyazlıların PSV Eindhoven ile yapacakları prova saat 18.00’de başlayacak. Hollanda kampında yaptığı 4 hazırlık maçının 1’inden galibiyetle, 1’inden beraberlikle, 2’sinden de mağlubiyetle ayrılan Sivasspor, yarın Türkiye’ye dönecek.  İlk hazırlık maçında Hollanda’nın Heerenveen takımına 5-0 yenilen Sivasspor, ikinci maçında Bulgaristan’ın Lokomotiv Mezdra takımını 2-1 yenmişti. Üçüncü hazırlık maçında Meksika’nın Chivas takımı ile 2-2 berabere kalan Yiğidolar, dördüncü maçta ise Yunanistan’ın Olimpiyakos takımına 3-1 yenilmişti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler