« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivas’ta sıkıyönetim

Şampiyonu belirleyecek maçta G.Saray’ı konuk edecek olan kırmızı beyazlılar, dış dünya ile bağlarını keserken Bülent Uygun oyuncularını zorlu karşılaşmaya motive etmeye çalışıyor.

Eraydın AYTEKİN / (DHA)
SON GÜNCELLEME
4 Mayıs Pazar akşamı şampiyonluk düğümünü çözecek maçta G.Saray’ı konuk edecek olan Sivasspor’da adeta seferberlik ilan edildi. Tarihindeki en önemli başarıyı gerçekleştirerek şampiyon olmayı hedefleyen kırmızı beyazlılar, dış dünyayla bağlarını koparırken yalnızca G.Saray’ı düşünmeye başladı. Tesislere görevli olanların dışında kimsenin alınmaması kararlaştırıldı.

Hatalarını gösterdi

Bülent Uygun,
önlerindeki 90 dakikanın telafisinin olmadığını belirterek, bütün sorunları bir kenara bırakıp sadece maçı düşünmelerini istedi. Daha önce evinde oynadığı maçlarda F.Bahçe’ye 4-1, Beşiktaş’a 2-1 yenilen Sivasspor’un bu zaafının dikkate alınacağını düşünen Uygun’un, yapılan hataları tek tek futbolcularına göstererek uyarılarda bulunduğu bildirildi. Daha önceki iki karşılaşmaya da çift forvetle çıkan Uygun’un, bu kez G.Saray karşısında orta sahayı güçlü tutup, tek forvet olarak Mehmet Yıldız’ı oynatmayı düşündüğü öğrenildi. Bülent Uygun, "Bizim F.Bahçe ve Beşiktaş maçlarında olduğu gibi hatalar yapacağımızı düşünenler boşa beklemiş olacaklar" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz