SİVAS HABERLERİ

Sivas Cumhuriyet Başsavcısı İrcal, Viyana'da seminere katıldı

AA / Serhat Zafer
29.02.2016 - 16:11Son Güncelleme :
AA / Serhat Zafer

SİVAS (AA) - Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal'ın, Viyana'da, "Türk yargısında medya ve ifade özgürlüğü" konulu seminere katıldığı bildirildi.

Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan yazılı açıklamaya göre, İrcal, Avrupa Güvenlik İşbirliği Teşkilatı (AGİT) tarafından 21-26 Şubattarihlerinde Viyana'da düzenlenen seminerde ifade özgürlüğükonusunda uluslararası standartlar ile Türk yargısında medya ve ifadeözgürlüğü konusunda katılımcılara bilgi verdi.

Viyana Türk Büyükelçiği tarafından katılımcılara yönelik düzenlenen resepsiyona ise İrcal'in yanı sırabüyükelçilikte görevli Sivas Valisi Alim Barut'un oğlu savcı Haki Barut da katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Sivas Cumhuriyet Başsavcısı İrcal, Viyana'da seminere katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 16 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sivas Cumhuriyet Başsavcısı İrcal, Viyana'da seminere katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı