« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivas Basın sözcüsü taraftardan destek istedi

Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Belçika'nın RS Anderlecht takımı ile eşleşen Sivasspor'un basın sözcüsü Fikret Ünsal, “Belçika'dan bir beraberlik veya galibiyetle geldiğimiz takdirde, sahamızda rahatlıkla turu atlarız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Ünsal, yaptığı açıklamada, Anderlecht'in köklü bir kulüp olduğunu, Avrupa'da çok eski dönemlerden beri bilindiğini ifade etti.

Turu geçmeyi istediklerini belirten Ünsal, “İlk maçımız Belçika'da olacak. Belçika'da hem Türk çok, hem Sivaslı çok. Bu nedenle taraftar açısından hiçbir sıkıntımız olmayacak” dedi.

Bu tip eleme maçlarında, ilk karşılaşmayı deplasmanda oynamanın her zaman avantaj olduğunu ifade eden Ünsal, “Belçika'dan bir beraberlikle veya galibiyetle geldiğimiz takdirde, sahamızda rahatlıkla turu atlarız. Sivasspor da bunu başarabilecek güçte. Bülent Uygun ve öğrencilerine güveniyoruz, taraftarlarımızı da tribünlere davet ediyoruz” diye konuştu.

“GAYET GÜZEL BİR KURA OLDU”

Ünsal, şunları söyledi: “Gayet güzel bir kura oldu. Allah hayırlı, uğurlu etsin. Biz bugün iki sevinci birden yaşadık, hem istediğimiz takımın çıkması, hem de ilk maçı deplasmanda oynayacak olmamız bizi mutlu etti. Çünkü maçlarımızı oynadığımız stadımızın biraz daha rötuşları kalmıştı. Böylece stadyumumuz maça çok daha hazır hale gelecek, o konuda da zaman kazanmış olduk.”

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler