GeriSpor Sistemsizlik yaktı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sistemsizlik yaktı

ZORLU TEK ADAM Altay'ın Gaziantep'e 1 milyon 750 bin dolara sattığı Hasan Özer, Başkan Nafiz Zorlu'yu eleştirdi. ‘‘Başarısızlığın en büyük nedeni, tek adam idaresinden kaynaklanan sistemsizlik’’ diyen golcü, ‘‘Teknik adamların kafalarının da rahat olduğunu sanmıyorum. Zorlu'nun müdahaleci yapısı ön plana çıktı. Belki takımın iyiliğini düşünüyordu, ama yanlış yaptı’’ dedi.

SON RAUND

Kriz masası, yarın son kez Kemal Zorlu ile biraraya gelecek. Daha sonra da şirkete katılmak isteyenlerin taahhütlerinin değerlendirileceği toplantı yapılacak. 1 trilyonluk desteğe ulaşıldığı taktirde, Çarşamba günü yapılacak genel kurulda yönetime şirket kurma yetkisi verilecek. Yeni yönetim, şirketi kurduktan sonra olağanüstü genel kurulla, kulübü şirket yönetimine devredecek.

TESİSLERDE ÇALIŞMA

GÖLCÜK kampından Cumartesi günü dönen Altay, 1,5 gün izin yaptıktan sonra bugün saat 18.00'de Gaziemir tesislerinde çalışmalara başlayacak. Teknik Direktör Behiç Funda, TSYD Kupası maçlarına kadar dört hazırlık maçı yapmayı düşündüğünü belirterek, ‘‘Rakip ve saha durumuna göre özel maç programımızı yapacağız. Bu maçların sonunda lig kadromuzu belirleyip, maratona hazır olacağız’’ dedi.

YÜZDE 15-20 Altay'ın 1.Lig'den düşmesinde futbolcuların hata payının yüzde 15-20 oranında olduğunu belirten Hasan, ‘‘Başkan, önce küme düşmemizin tek sorumlusu olarak kendisini gösterdi. Ancak sonra futbolcuları suçladı. Tutarsız açıklamaları bizi üzdü. İzmir'de mutluydum. Birkaç sezon daha kalıp, üst düzeyde bir transfer yapmayı hedefliyordum’’ diye konuştu.

İÇİM RAHAT Kulübe yüklü bir para kazandırdığını, bu nedenle içinin rahat olduğunu belirten Hasan, Antalyaspor maçından sonra Antalya'da kaldığı için 19 bin dolar ceza alması hakkında şöyle konuştu: ‘‘Başkana, hocadan izin aldığımı söyledim. (Küme düşmüş takımın oyuncusuna para ödenmez) deyip, alacağımdan bu parayı kesti. Altay'ın 1.Lig'e veda etmesi hepimizi çok üzdü.’’

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle