Gündem Haberleri

  Şişli'de silahlı çatışma

  A.A
  03.08.2006 - 11:28 | Son Güncelleme:

  Şişli'deki bir barda hesap yüzünden çıkan tartışmanın sokakta silahlı çatışmaya dönüşmesi sonucu 3'ü kadın 5 kişi yaralandı.

  Sabah saatlerinde otomobillerle Halaskargazi Caddesi'ndeki “Park Crazy” adlı bara gelen 11 kişilik gruptan 3 kişi, içeri girerek oturdu. Bir süre sonra buradan ayrılmak isteyen bu kişiler ile bar görevlileri arasında hesap yüzünden tartışma çıktı.

  Tartışmanın kavgaya dönüşmesi ve bar dışına taşması sonucu dışarıda bekleyen 8 kişi de olaya katıldı. Bunun üzerine olay daha da büyüyerek taraflar arasında silahlı çatışmaya dönüştü.

  Çatışma sırasında Savaş Aksu, Zeliha Küçükoğlu, kardeşi Serap Küçükoğlu ve soyadı henüz belirlenemeyen H/images/100/0x0/55eb47fff018fbb8f8b70fe4ülya adlı bir kadın ile yoldan geçtiği sanılan Cenk Eroğlu vücutlarının çeşitli yerlerine isabet eden kurşunlarla yaralandı. Ayrıca bazı kişiler de çıkan kavga sırasında darp edildi.

  Silahlı çatışma, yakındaki polislerin olay yerine gelerek havaya ateş açmasıyla sona erdi. Polislerin duruma müdahalesiyle kaçmaya başlayan şüphelilerden bir kısmı gözaltına alındı.

  Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile İstanbul Cerrahi Hastanesine kaldırılan yaralılardan Savaş Aksu ve Cenk Eroğlu'nun sağlık durumlarının ağır olduğu, diğer yaralıların ise hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

  Olay yerinde yapılan incelemelerde, çok sayıda boş kovan ile 1 tabanca ele geçirildi.

  Polisin olay yerinden kaçan diğer şüphelilerin de yakalanması amacıyla başlattığı çalışmalar sürüyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı