Spor Sisi taciz atışında
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sisi taciz atışında

YEREL HABERLER SİSİ TACİZ ATIŞINDA

Seyhan Soylu, nam-ı diğer Sisi, ikibuçuk yıl aradan sonra gündemimize yeniden düştü. Hem de Siirtli aşiret reisi olarak takdim edilen sabıkalı Bedrettin Ekdi'nin oğlu Ahmet'in sünnet düğünüyle.

Bir milyon dolarlık düğün, düğüne gelen starlar günlerce haber oldu. İşte bu organizasyonun arkasında Sisi vardı. ‘‘Düğün bahane’’ diyor. Unutulan şöhretini yeniden yakalamak istemiş. Sisi'nin ilk çalımı değil ki bu. Travestiler Kraliçesi oldu, Transseksüeller Kraliçesi de! Feminist hareketin içinde yer aldı. Ardından çıplak şovlarıyla, kaçak Mercedes, kokain davalarıyla, yazdığı ‘‘Kraliçe Sisi’’ kitabı toplatıldıktan sonra ‘‘Konuşursam bakanlar, milletvekilleri yanar’’ sözleriyle, Emine Kalkancı'yı televizyonlara götürerek itiraflarda bulunmasını sağlamasıyla, aynı yıl RP'li Devlet Bakanı Gürcan Dağdaş'a şantaj olayında adının geçmesiyle... İşte yine sahnede. Sisi'nin Şişli'deki ofisi, Ortaçağ filmlerinin çekildiği set dekorunda. Kılıçlar, kalkanlar, kartal heykelleri, rölyefler... Sisi de sanki Zeyna gibi. Sözleri, tavırları hodri meydan diyor.

Mehmet Gül'e özel not: Kaderin cilvesi, bu röportajda da karşıma çıktınız. Biliyorsunuz size özel olarak Tarkan'ın cinsel tercihini sormadığım halde eşcinsellik üzerine sorularıma cevap verirken söyledikleriniz, kamuoyunu haftalarca meşgul etti. Vallahi Mehmet Bey, bu kez de Sisi'ye sizi sormadığım halde hakkınızda o kadar çok şey söyledi ki. İnanın kastım yok, ben masumum!

İkibuçuk yıldır Türkiye'de yoktum. Global anlamda popüler kimlik çok nankör. Gündemden düşünce kimse size itibar etmez. Evim barkım kalmamış, yıkılmışım. Nasıl toparlanırım dedim. IQ'ma da güveniyorum. Menajerlik yapmaya yeniden başladım. Bir gün baktım TV'de Sevtap Parman ağlıyor. Adamın biri tecavüz etti diye. Sevtap Parman'ın kişiliğini biliyorum. Ona kimse tecavüz edemez. O millete tecavüz eder. Sevtap'ı aradım, şirkete aldım. Doğruyu söyletip, 50 programa çıkardım. 200 kez haber oldu. Onun rüzgarıyla beni Selçuk Parsadan aradı. Skandal insanlar yanımda olsun istemiyorum ama ihtiyacım var. Derken düğünün rüzgarıyla Ajda Pekkan, Adnan Şenses, Sibel Turnagöl...

CEZAEVİNDEN ARADI

Bedri Bey'i (Ekdi) çok eskiden tanırım. Sağolsun, ben İsviçre'deyken çok jestleri oldu. Cezaevinden sünnet düğünü için aradı, okey dedim. Bedri Bey'in cinayet olayını biliyorum. Gayri meşru alemde herkes her suçu işler. Bu alemde tanımadığım kimse yok. Oğlu Ahmet'in sünnet düğününü sana yakışan bir şekilde yapacağım dedim. Bana Nişantaşı'nda yaptığı 150 bin dolarlık dairenin sözünü verdi. 15 gün sonra tapusunu alacağım.

YAKTIN BENİ SİSİ!

İfadelerimizi verdik. Herkes anlatırken güldü. IMF'yi, Kemal Derviş'i unutturdum diye. Ne yapayım, dikkat çekmem lazımdı. Bedrettin Bey ertesi gün gazeteleri görünce kalp krizi geçirdi neredeyse. Oyuna geldi (gülüyor). Gitmiş, Tarabya Oteli'ni tutmuştu. Olmaz dedim, Galatasaray Adası'nı tuttum. 20 milyon taraftarı da arkamıza almalıyız dedim. Limuzin şirketini aradım, sizi patlatacağım dedim. 300 milyona bağladım. Sulukule'den 20'şer milyondan 13 dansöz getirdim. Sazcılara bir milyar verdim. Düğünün maliyeti 20 milyar. Bedrettin Bey, ‘‘Yaktın beni. İyilik yapacağına kötülük yaptın’’ dedi. Gazetelere sen değil, ben açıklama yapacağım, dedim. Günlerce manşet yaptım.

AJDA'YA 4 MİLYAR

Bana bu kadar güzellik yapan adamı şaşırtmam lazım dedim. Ajda Hanım'a çok şık bir İran kedisi buldum. İbrahim Erkal ve Adnan Şenses'e altın tespih, Sibel Turnagöl'e de çok şık bir gözlük hediye ettim. Herkesin zaaflarını biliyorum. Ajda Hanım Akmerkez'den kıyafet almak istiyordu, dört milyar verildi. Düğüne 10 gün kala medyaya her gün faks çektim. Üç gün kala faksa bir milyon dolarlık düğün dedim. Reklam geliri açısından bakarsanız, 10 milyon dolara böyle bir düğün yapılamaz.

BİR PATLAMA HALİNDEYİM

Türkiye'de ne kadar sanatçı varsa, telefonlarımı kilitledi. ‘‘Ne olur, menajerim ol’’ diye. Ne kadar düğün yapmak isteyen varsa beni arıyor. Deli gibi bir patlama halindeyim. Bedri Bey görevini, misyonunu tamamladı yani. Suçu var ki cezaevinde. Bana kimse bir şey yapamaz. Ben oğluna jest yaptım. Ben istikbalimi kurtardım. Allah Bedrettin Ekdi'den razı olsun. Bana bu saatten sonra daireyi verip vermemesi kendi şerefi, kendi delikanlılığı.

CLINTON'I KİRVE YAPARIM

Bugün bir milyon dolara bunu yapmam. Bu parayla Bill Clinton'ı kirve yaparım. Ahmet'in pipisini eline verdiririm. Clinton'ın kirve olması demek, dünya gündemine girmek, Bayan Mitterrand geldiğinde tokadı geçirmek demek. Öyle bir şey yapmalıyız ki gündeme gelmeliyiz deseler, Gorbaçov'la Clinton'ı nikah şahidi yaparım, biter. Kontaklarım var.

Hemcinslerim, cinsel kimliklerini değiştirmeden evlenebilmeli. Bunları 15 yıl önce savunduğum için saçlarım kesildi, cezaevlerine girdim, şubelere çekilip dayaklar yedim. Beni taciz edenleri taciz etme sırası şimdi bende.

Gayri meşru alemdeki adamlar etiketi severler. Yanındakilere kol kanat gererler. Ben de saygıda kusur etmem. Kötü günlerimde hep bu tip adamlar destek olmuştur.

Bana karşı sert değiller. Öyle yumuşak ruhları var ki. Nuriş'inden Hasan Heybetli'sine, Kürşat Yılmaz'a kadar ağabey-kardeş gibiyiz.

Çok iyi silah kullanırım. Birçok delikanlıdan daha iyi ateş ederim.

En beğendiğim erkek, Cem Uzan. Çok zeki buluyorum. Derviş çok karizmatik, partisinden milletvekili olacağım. Erkan Mumcu'yu da çok yakışıklı buluyorum.

Türkiye'deki erkeklerin yüzde 50'sinin eşcinsel olduğunu düşünüyorum. kapı arkalarında, dört duvar arasında cinsel kimliğini yaşayıp toplum içinde ‘‘heteroseksüelim’’ diye geziyorlar.

Anarşistim, aykırıyım. Ruhumdaki terör her zaman esiyor, fırtınalar koparıyor.

Devlet töreniyle defnedilmek, hayatımın en büyük ödülü olur.

Bu kış bir gece kulübü açıyorum. Bodyguard'ından garsona, temizlikçisinden otoparkçısına kadar travesti çalışacak. En az 150-200 travestiyi iş sahibi yapacağım. Binlerce Sisi, binlerce Bülent var içlerinde. Ellerinden tutmak lazım.

Gül, damadının eski sevgilisiyim diye gelmedi

Mehmet Gül, Bedrettin Ekdi'nin oğluna kirvelik yapacaktı. Ama ben varım diye gelmedi. Mehmet Gül, kızının nişanlısı Birol Öğüt dokuz yıl boyunca sevgilim olduğu için düğüne gelmedi. Cinsel kimliğimi öne sürdü ama bu nedenle karşılaşmak istemedi. Birol, Feriköyspor'un eski kalecisi. Ülkücülüğü benden öğrendi. Mehmet Gül, damat adayının daha önceden benimle olduğunu biliyordu. ‘‘Yan yana gelirsek bilmem ne’’ dedi. Gül, adımı ağızına alırken salavat getirsin önce. Bu cevabı kendim için değil, cinsel kimliğimi taşıyanların onurunu savunmak için veriyorum. Ben Mehmet Gül'den daha milliyetçiyim. Tarkan uluslararası platformlarda Türkiye'yi temsil ettiği için daha milliyetçi. Gidip de Küba'da Şi (Che) şapkasıyla ülkücü selamı vermiyor. Kimin milliyetçi kimin demokrat olduğu bu ülkenin umurunda değil. Hizmet verenleri umursuyor. O beyefendi, DYP Milletvekili Salih Sümer, Mehmet Gül'e, ‘‘Canım gitseydin. Ülkücü adam transatlantik kişiden korkar mı?’’ demiş. Herhalde beni gemi kadar büyüttü gözünde. Teşekkür ederim. Benim gemimde de ancak filika olabilir o DYP'li. RP'nin tek başına iktidara gelebileceği dönemde tek başıma tesettüre girip Kalkancı tarikatını ortaya çıkardım ve RP'yi yüzde 12'lere düşürdüm. Kelle koltukta tesettüre girip tarikatları dolaştım. Bu cinsel kimlikle başka kim yapabilirdi? Vatanım için kellemi ortaya koyabilirim. Öyle iki kelimeyle bozkurt işareti yapıp ‘‘Uuuu’’ demekle olmuyor. Toplumumuz milliyetçiliğin yalnızca MHP'ye endeksli zannediyordu. Mehmet Gül milliyetçiyse, ülkücüyse ben değilim. Devlet Bahçeli'yi çok takdir ediyorum. Beyefendi, kişilikli, haysiyetli. Tabii beş parmağın beşi bir olur mu? MHP'yi Mehmet Gül gibiler yıpratıyor.

BÜLENT BANA TESLİM OLSUN

Bülent Ersoy benimle çalışmış olsa o kılık ve kıyafetini modernleştiririm. Onun en büyük mücevheri, sesi. Misyonunu temsil ettiği insanlara, yani üçüncü cinsiyete daha farklı yaklaşıp daha farklı ablalık yapmalı. Zaten cinsel tercihini saklayacak durumu yok. Ben bu zekaya, Bülent bu sese sahip olmasaydı biz ikimiz Harbiye'de fuhuş yapıyorduk. Bülent Ersoy, üçüncü cinsiyet taşıyan dünyanın en ünlü üçüncü kişisi. Birincisi Amanda Lear, ikincisi Dana International. Bülent Ersoy, İslam dünyasının en ünlü transseksüeli. Ben de İslam dünyasının ilk Travestiler Kraliçesi'yim.

OKULLARDA OKUTULACAK

İso diye bir kitap yazıyorum. Üçüncü cinsiyetle ilgili. Anneler, babalar bu kitabı okuduklarında çocuklarının cinsel eğilimlerini hissedebilecekler, önlem alabilecek, yardım edebilecekler. İso, İsmail adlı Anadolu'da yaşayan travestinin hayatını anlatıyor. Milli Eğitim Bakanlığı bu kitabı onaylayıp okullara kaynak kitap olarak önerecek. Kitabın geliriyle travestilerle ilgili poliklinik kurup insan gibi tedavi olmalarını sağlayacağım. Travestiler, neredeyse veterinerde tedavi oluyorlar çünkü. 70'inden sonra gençleşen insanları konu alan komedi şeklinde Teneke Kızlar diye kitap yazdım. Teneke kutuya koyup piyasaya süreceğim.Yorumları Göster
Yorumları Gizle