Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şişe atanlar tespit edildi

Sarı kırmızılı yönetim stattaki tüm kameraları taradı ve Batuhan’ın kafasına şişe atanları tespit ederek görüntüleri emniyete verdi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

İŞTE GALATASARAY'IN BASINA DAĞITTIĞI GÖRÜNTÜ - WEB TV

ÖLÜMDEN DÖNEN 10 YAŞINDAKİ BATUHAN - Foto Galeri

Galatasaray yönetimi, küçük Batuhan’ın kafasına şişe atan holiganları yakaladı. İdareciler, Eskişehir tribünlerinden atılan votka şişesi ile kafatası çatlayan ve ameliyat eden minik Cimbomlunun kafasına şişe atan kişileri kamera görüntülerinden tespit etti. Görüntüler dün emniyet müdürlüğüne teslim edildi. Bu konuda açıklama yapan yönetici Murat Yalçındağ, “Batuhan’ın kafasına şişe atan kişileri görüntülerden net olarak tespit ettik. Şişeyi tam atarken kareler mevcut. G.Saray Kulübü olarak savcılığa da suç duyurusunda bulunacağız. Emniyetimizde gerekeni yapacaktır.

Erken terk ettiler

Zaten bu kişiler görüntülerde de belli oluyor, G.Saray’ın attığı 2. golden sonra şişeyi atarken, maç bitmeden erkenden stadı terk ediyor. Biz bu kişileri Eskişehirspor taraftarı olarak ad etmiyoruz. Eskişehirspor Kulübü ile de görüşüp gerekeni yapmalarını rica edeceğiz. Sahalarımızda ve statlarda artık bu tip holiganların olmasını istemiyoruz. Bunun içinde gerekeni yapacağız” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz