Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Sırrı Sakık'ın oğlu intihar etti

  Nurettin KURT-Murat ŞAHİN/ANKARA
  15.09.2012 - 09:22 | Son Güncelleme: 15.09.2012 - 15:25

  BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın 25 yaşındaki oğlu Sidar Sakık Ankara'da babasıyla birlikte yaşadığı 5. kattaki evlerinin balkonundan atlayarak intihar etti.

  Yakın çevresinden elde edilen bilgilere göre Sidar Sakık Ankara'nın Dikmen semtinde babasıyla beraber yaşadığı 5. kattaki evinin balkonundan atlayarak yaşamına son verdi. Olayla ilgili gelen ilk bilgilerde ise Sidar Sakık’ın silahla vurularak öldürüldüğü öne sürülmüştü.

  BAŞHEKİM: YÜKSEKTEN DÜŞME SONUCU ÖLÜM

  Güven Hastanesi Başhekimi Dr. Tevfik Ali Küçükbaş, Hürriyet’e, “BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu Sidar Sakık saat 04.15’te hastanemize getirildi. Yüksekten düşme sonucu oluşan travmaya bağlı olarak hastanemize getirildiğinde maalesef hayatını kaybetmişti. Savcılık, adli soruşturma başlattı. Savcılığın talimatı ile cenaze otopsi için Adli Tıp’a gönderildi” dedi.

  SIRRI SAKIK'IN OĞLU BURADAN ATLADI / Foto Galeri

  BDP'DEN AÇIKLAMA: BALKONDAN ATLADI

  BDP de bir açıklama yayınlayarak Sidar Sakık'ın intihar ettiğini belirtti. BDP'den yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:
  ''Muş Milletvekilimiz Sayın Sırrı Sakık’ın oğlu, Sidar Sakık içine girdiği bir bunalım neticesinde bu sabah babasıyla birlikte yaşadığı evin balkonundan atlayarak yaşamını yitirmiştir.''

  Sırrı Sakıkın oğlu intihar etti 'BABA SENİ ÇOK ÜZDÜM' DEYİP 5.'NCİ KATTAN ATLADI

  BDP'Lİ ÖNDER TWITTER'DAN 'İNTİHAR' DEDİ

  BDP'li Sırrı Süreyya Önder de Twitter adresinden paylaştığı mesajında Sidar Sakık'ın intihar ettiğini yazdı.

  Sırrı Sakıkın oğlu intihar etti

  Sırrı Sakıkın oğlu intihar etti O MESAJLAR BİZE YAKIŞMIYOR

  CENAZESİ YARIN

  Sidar Sakık'ın cenazesi yarın öğle Kocatepe Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Gölbaşı Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Sidar Sakık, annesinin yanında defnedilecek.

  Sırrı Sakık da taziyeleri Hoşdere Caddesi'ndeki ofisinde kabul ediyor.

  EŞİ BEŞ YIL ÖNCE HAYATINI KAYBETMİŞTİ

  Sırrı Sakık’ın eşi Gülsima Sakık da 2007 yılında hayatını kaybetmişti. 42 yaşında kanserden vefat eden Gülsima Sakık’ın Ankara Gölbaşı'nndaki mezar yeri ile ilgili tartışmalar ise uzun süre gündemde kalmıştı.

  Sırrı Sakıkın oğlu intihar etti SIRRI SAKIK KİMDİR

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı