ADANA HABERLERİ

Şırnak’taki Okul Annesinin Yardım Çığlığını Başkan Öztürk Duydu

IHA
28.10.2015 - 10:30Son Güncelleme :

ŞIRNAK’TA BİR İLKOKULDA ‘OKUL ANNELİĞİ’ YAPAN ÖZLEM KARAKUŞ’UN SOSYAL MEDYADA BAŞLATTIĞI YARDIM KAMPANYASINI DUYAN CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI ALEMDAR ÖZTÜRK, ÖĞRENCİLERE ÇOK SAYIDA GİYİM VE KIRTASİYE MALZEMESİ GÖNDERDİ.

IHA

Şırnak’ta bir ilkokulda ‘okul anneliği’ yapan Özlem Karakuş’un sosyal medyada başlattığı yardım kampanyasını duyan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, öğrencilere çok sayıda giyim ve kırtasiye malzemesi gönderdi.
Şırnak’ta Başağaç İlkokulu’nun gönüllü olarak ‘okul anneliği’ görevini yürüten Özlem Karakuş, ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım etmek için Facebook’ta yardım kampanyası başlattı. Kampanyayı duyan Adana’daki Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, öğrencilere destek olmak için mont, bot, kıyafet ve kırtasiye malzemesi gönderdi.
Çocuklara bu mutluluğu yaşattığı için Alemdar Öztürk’e teşekkür eden Karakuş, “Desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum. Umuyorum bu yardımlaşma insanlarımız arasında yayılsın ve doğuda, batıda eğitimsiz kalmasın, bu kış çocuklar üşümesin, deftersiz kitapsız kalmasın” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Şırnak’taki Okul Annesinin Yardım Çığlığını Başkan Öztürk Duydu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şırnak’taki Okul Annesinin Yardım Çığlığını Başkan Öztürk Duydu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı