"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Sirkte aşk gösterisi

Akkök Holding’in ortağı, 60 yaşındaki işadamı Ali Dinçkök ile Serra Tokar, son dönemde birçok etkinliğe birlikte katılıyor. Sennur Çiftçi’den 15 yıl önce boşanan Dinçkök, evli olduğu dönemde de çapkınlıklarıyla adından söz ettiriyordu. Dinçkök, son olarak iç mimar Barbara Pensoy ile aşk yaşamış ve bu ilişkiden Alina adında bir kızı olmuştu. Serra Tokar ise Osman Merzeci’den iki yıl önce boşanmış, o zamandan beri de aşk hayatıyla gündeme gelmemişti. Ali Dinçkök ve Serra Tokar’ı geçtiğimiz gün Cirque Du Soleil’in Abdi İpekçi’de düzenlenen galasında gördüm. İkili, gösteriyi izlemeye çocuklarıyla birlikte, el ele geldi.

Ünlü yağdı

Akbank’ın ana, Lovells’ın resmi sponsorluğunda, Pozitif organizasyonuyla ülkemize gelen Kanadalı topluluk Cirque Du Soleil’in şovu “Saltimbanco” gösterisinin Abdi İpekçi Arena’daki galasına ünlüler akın etti.

Zıplayın!
Cirque Du Soleil ekibi, ismini İtalyanca “bankın üstünden zıplamak” anlamına gelen “saltare in banco”dan alan “Saltimbanco” gösterini sahnelemek üzere Türkiye’ye geldi. Topluluk, 4 Mart’a kadar Abdi İpekçi Arena’da olacak.

Aile yemeğinde buluştular

İclal Aydın-Süleyman Toplusoy aşkı hız kesmeden devam ediyor. Toplusoy’un ailesi ilişkilerine sıcak bakmadığı için ayrıldıkları iddia edilen çift, önceki akşam Arnavutköy’deki bir balıkçıdaydı. Yemeğe Toplusoy’un ağabeyi Muharrem Toplusoy ile eşi Ayşegül Toplusoy da katıldı. Aydın çıkışta“Aile yemeğinde bir araya geldik, çok güzel bir gece oldu” dedi.  İbrahim ŞAHİN

İstanbul’da mavi gece

İstanblue Vodka, popüler eğlence mekânı 11:11’de “İstanbul Blue Night” adlı eğlenceli bir parti düzenledi. Işık gösterileriyle tüm mekânın maviye boyandığı partiye iş, cemiyet ve sanat hayatının önde gelen isimleri katıldı. Mey İçki Votka-Cin-Likör Kategorisi Pazarlama Müdürü Zeliha Şener, İstanblue Vodka’nın Mey İçki portföyüne geçişi şerefine, bundan böyle her sene şubat ayının üçüncü cuması “İstanbul Blue Night” etkinliğini düzenleyeceklerini söyledi.

İlk defile İzmir’de

Abiye markası Alfabeta, Türkiye’deki ilk defilesini IF Wedding Fashion İzmir’de gerçekleştirdi. 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun tanıtıldığı defilede Hande Subaşı, Ece Sükan, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Didem Soydan ve Duygu Akdeniz gibi ünlü mankenler podyuma çıktı.

Nahide’de ağırladı

Ahu Aysal’ın onuruna Hotel Les Ottomans’da davet düzenlediği Fransız doktor Maurice Dray, geçtiğimiz gece Nahide Palas’taydı. Dray’i mekânda yine Ahu Aysal ağırladı. Keyifli bir gece geçiren Dray, mekânın şov kadrosuyla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Kırmızılı kadınlar

Dünyadaki tüm Kempinski Otelleri’nde ‘kırmızılı kadın’ konsepti uygulamaya başlandı. Üniformaları yerel geleneklere göre oluşturulan ‘kırmızılı kadın’lar, misafirleri otelin lobisinde karşılıyor, onlara her alanda rehberlik ediyor.

Bugün açılıyor

Ressam Devrim Erbil’in “Resmin şiirle, şiirin resimle imtihanı” başlıklı sergisi, bugün Caddebostan’daki OlcayArt Galeri’de açılıyor. 17 adet yağlı boya eserin yer aldığı sergi, 11 Mart’a kadar gezilebilecek.

Kahvaltıya buyurun

Beyaz Fırın, sıcacık bir ortamda kahvaltı keyfi yapmak isteyenleri bekliyor. Pazar kahvaltılarıyla ünlü Beyaz Fırın; Çiftehavuzlar, Kadıköy, Erenköy, Suadiye ve Ataşehir’deki şubelerinde hizmet veriyor.

X