Şirketlerden tüketicilere

Hürriyet Haber
21.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

SIEMENS, büyük beyaz eşya veya televizyon alan tüm müşterilerine, piyasaya yeni sürülen Siemens marka C-10 cep telefonu hediye ediyor. Telefonun hat ve kart ücreti de Siemens tarafından karşılanıyor.

PİYALE-Dr Oetker'in çilek aromalı krem şanti ürünü piyasaya sunuldu. Yeni krem şanti, su veya sütle hazırlanabiliyor.

VESTEL, Black & Decker'ın yeni ürünü mini doğrayıcıyı piyasaya sundu. Yer kaplamayan bir tasarım olan mini doğrayıcı, ayrılabilir kase ve paslanmaz bıçaklara da sahip.

ECZACIBAŞI-İntema, Koralle'nin yeni modellerini piyasaya sundu. Dünyanın önde gelen duş ve küvet üreticisi Koralle ürünlerinin tamamı ücretsiz olarak monte ediliyor.

ISISAN, Amana marka buzdolaplarını Türkiye'ye getirdi. ABD'den ithal edilen Amana buzdolapları için Balmumcu'da showroom hizmete açıldı

OSRAM, yeni ürünü Decostar IRC halojen lambayı satışa sundu. Isı yansıtma özelliği olan ampul kaplaması sayesinde yüzde 30 oranında enerji tasarrufu sağlıyor. Lambanın ömrü 4 bin saati buluyor.

TIMEART'ın ithal ettiği Virüs marka saatler, Mudo City ve saatçilerde satılmaya başlandı. Kronometre, takvim, saniye, bombeli kesme cam ve 100 metre su geçirmezlik özelliklerine sahip olan saatlerin fiyatı, 198 mark.

VESTEL, yeni ürünü FR 510 no-frost buzdolabını piyasaya sundu. Yeni buzdolabı nem kontrollü sebzeliği sayesinde sebze ve meyvelerin taze muhafaza edilmesini sağlıyor.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı