ZONGULDAK HABERLERİ

Şirin Başkanlar Kurulunu Değerlendirdi

IHA
27.08.2015 - 16:20Son Güncelleme :

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ ZONGULDAK ŞUBE BAŞKANI HÜSEYİN ŞİRİN 24-27 AĞUSTOS TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 30. DÖNEM BAŞKANLAR KURULUNU DEĞERLENDİRDİ

IHA

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin 24-27 Ağustos 2015 tarihleri arasında 30. Dönem başkanlar kurulu toplantısına katıldıklarını söyledi.
Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin 24-27 Ağustos tarihleri arasında Kilyos’ta bulunan sosyal tesislerde gerçekleştirilen 30. Dönem Başkanlar Kurulu toplantısının verimli geçtiğini söyledi. Toplantı hakkında değerlendirmelerde bulunan Şirin, “Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi olarak genel merkezimizin 24 - 27 Ağustos 2015 tarihlerinde İstanbul Sarıyer Belediyesi’nin Kilyos’ta bulunan sosyal tesislerde düzenlemiş olduğu 30. Dönem 2. Başkanlar kuruluna katıldık. Başkanlar kurulumuza 65 şube başkanımız katılmış olup yapılan toplantılar derneğimiz çok yarar sağlamıştır. Öncelikle gündem maddeleri olan engellilerin kayıp hakları ve derneğimizin bağlı olduğu federasyon ile konfederasyonların durumu tartışıldı. Gündeme tüm şubelerimizin faaliyetleri de eklendi. Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi olarak faaliyetlerimizi ve sorunlarımızı dile getirdik. Ulusal bazda engellilerin hak kayıpları tartışıldı. Mesela sakatlık maaşlarının kesilmesi, engellilerin sağlık kurulu raporlarında yaşadıkları hak kayıpları gündeme getirildi. Ayrıca ülkemizde devam eden terörü olayları kınandı ve bir an önce barış ortamını sağlanması temenni edildi. Başkanlar kurulumuz ile ilgili sonuç bildirgemiz genel merkezimiz tarafından kamu oyununa duyurulacaktır ”dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Şirin Başkanlar Kurulunu Değerlendirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ağustos 2015 tarihinde saat 16 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şirin Başkanlar Kurulunu Değerlendirdi haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  13:00
 • İkindi
  15:18
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:10
Sayfa Başı