« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sıradan olan Faruk Süren

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray Başkanı'nın, ‘‘Terim sıradan bir takım çalıştırmaz’’ sözlerine F.Bahçe'den büyük tepki geldi. Basın Sözcüsü, ‘‘Galatasaray, sıradan bir kişi tarafından yönetiliyor’’ dedi.

F.Bahçe'den G.Saray Başkanı Faruk Süren'e büyük tepki. ‘‘Fatih Terim sıradan bir takımı çalıştırmaz’’ diyen Süren'e F.Bahçe Kulübü adına cevap veren Basın Sözcüsü Atilla Kıyat, ‘‘Bu açıklama, hem F.Bahçe camiasını rencide ettiği için, hem de G.Saray'ın sıradan bir kişi tarafından yönetildiğini gösterdiği için üzücü’’ dedi.

Kıyat şöyle devam etti: ‘‘İki güzide kulübümüze yaraşmayacak şekilde ve toplumun hiçbir zaman hoşgörü ile karşılamayacağı bir seviyesizliklik yaratılmaya çalışılmaktadır. Biz buna alet olmayacağız ve seviyemizi koruyacağız. Seviyesizleri de kendi seviyemize çıkarmak için gayret sarfedeceğiz.’’

Futbol Şube Sorumlusu Şadan Kalkavan da G.Saray'ı çökertmek için çaba harcamadıklarını verdikleri sözleri yerine getireceklerini belirterek, ‘‘Koskoca G.Saray, Terim'siz çökecekse yazıklar olsun’’ dedi. Eski yönetici Gürbüz Refioğlu da, ‘‘F.Bahçe'nin şanlı tarihini bilmeyen, onu hazmedemeyenler sıradan insanlardır’’ yorumunu yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz