Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sırada 5 Aslan var

Alman hocanın raporu doğrultusunda Tomas, Emre Aşık, Mehmet Güven, Okan Buruk ve Mehmet Topal’la da yolların ayrılması bekleniyor. Uğur Uçar ile Aydın gitmesi muhtemel diğer isimler.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
FELDKAMP’ın, Necati, Hasan Kabze, Orhan Ak ve Cihan’ın ayrılmasından sonra "Operasyon devam edecek" şeklindeki açıklaması, "Takımdan gidecek diğer futbolcular hangileri?" sorusunu da beraberinde getirdi. Alman hocanın raporu doğrultusunda 5 futbolcuyla daha yolların ayrılabileceği belirtiliyor.

Song, Bouzid, Tomas, Emre Aşık ve Servet’le birlikte stoper bolluğu yaşayan G.Saray’da öncelikle bu bölgede bir operasyon bekleniyor. Takımdaki diğer futbolculardan daha fazla para alan Tomas’la anlaşma sağlanması durumunda Hırvat stoperle yollar ayrılmaya çalışılacak. Tomas’ın yanı sıra, yeni transferlerle gölgede kalan Emre Aşık topun ağzında. Tecrübeli stoperin adının kiraya verilecek futbolcular arasında olduğu belirtildi.

Alman teknik adamın, bu hafta içinde takımda yapacağı ikinci operasyonda, genç Mehmet Güven ile tecrübeli Okan Buruk’un da adlarının geçtiği öğrenildi. Kalli’nin takımı 25 kişiye düşürdükten sonra 2007-2008 kadrosunu kesin olarak ortaya çıkaracağı belirtildi. Tecrübeli hoca, sakat oldukları için kamp çalışmalarına ve antrenmanlara katılamayan Uğur Uçar ve Aydın hakkındaki son kararı da 2 genç futbolcuyu izledikten sonra verecek.

Bu arada orta sahanın ortasında görev yapan çok sayıda futbolcu olması nedeniyle Mehmet Topal’ın da revizyondan payını alabileceği ifade edildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler