« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sıra yabancılarda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu, Türkiye'deki yerli oyuncu transferini bitirdiklerini, şimdi yabancıların peşine düştüklerini söyledi.

Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu, yönetici Yıldırım Demirören, Erol Kaynar, Hasan Gocay, Fikret Orman, Türkiye içinde transfer defterini kapattıklarını belirtti. Hamoğlu yönetim olarak tüm imkanları seferber ettiklerini vurgulayarak ‘‘Türkiye'den Antalyalı Fazlı, Denizlili Ümit ve Gaziantepli İbrahim ile transferi noktaladık’’ dedi.

Türkiye liglerinin en iyi oyuncularını transfer ettiklerini sözlerine ekleyen Hamoğlu şöyle konuştu: ‘‘Beşiktaş'ın çok iyi ve güçlü kadrosu var. Bu kadroya genç ve teknik oyuncular monte ettik. Teknik Direktörümüz Scala'nın istediği mevkilere futbolcu aldık. İtalyan hocamız şimdi Avrupa'yı karış karış tarıyarak en iyi yabancı oyuncuları bulmaya çalışıyor.’’

Yılmaz Ekergil ameliyat oldu

BEŞİKTAŞ'ın eski yöneticilerinden Yılmaz Ekergil dün Florance Nightingale Hastanesi'nde by-pass oldu. Üç damarı değiştirilen Ekergil yoğun bakıma alındı. Prof. Dr. Bingür Sönmez tarafından ameliyat edilen Ekergil'i eski yöneticilerden Turgay Ciner, Zafer Yıldırım, Mehmet Kazancı, Cemil Kazancı ile çok sayıda kongre üyesi ziyaret etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler