« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sıra rövanşta

Kayserispor’u D.Tiran deplasmanında galibiyete taşıyan 2 golü atan Muhammed Hanifi, "Daha işimiz bitmedi" dedi.

Oktay ENSARİ / KAYSERİ, (DHA)
SON GÜNCELLEME
KAYSERİSPOR’un Tiran’da oynadığı UEFA Kupası ön eleme turu ilk maçında attığı 2 golle takımına tur kapısını aralatan Muhammed Hanifi Akagündüz, "Şimdi sıra rövanşta" dedi. Aldığı darbe ile kafası yarılan ve başı sarılı olarak maçı tamamlayan Muhammet Hanifi, şunları söyledi: "Kayserispor’da ilk kez 11’de şans buldum. Bu şansı da attığım 2 golle değerlendirdim.

Birinci ve ikinci golde, havanın yağışlı, zeminin da kaygan olduğunun farkındaydım. Bu nedenle topu ısrarla kovaladım. Gol attıkça da çok mutlu oldum."

Turu henüz geçmedik

Maçtan sonra başındaki yaraya pansuman yapılan Muhammed Hanifi, "Turu henüz geçmedik. Kayseri’deki maç da önemli. O maçta da gol atmayı hedefliyorum" dedi. Sarı kırmızılı takımın kaptanı Bülent Bölükbaşı ise kendisi için özel olarak yaptırdığı Kayserispor amblemli ve yazılı şapkasını, başındaki bandajın gözükmemesi için Muhammed Hanifi’ye verdi.

G.Saray’dan puan alacağız

Ertuğrul Sağlam,
Dinamo Tiran galibiyetinin kendileri açısından başarı olduğunu belirtirken, "Sezon açılışında 3 büyük hedefimiz vardı. İntertoto, UEFA ve lig maçları. İntertoto’da tur atlayıp UEFA elemelerine katıldık. Lige Trabzonspor’u yenerek başladık. Kayserispor’un geçen yılki başarısının tesadüf olmadığını herkes görecek. G.Saray karşısında puan almak için oynayacağız" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler