SİNOP HABERLERİ

Sinop'ta okul sporları faaliyetleri

AA / Kenan Türkseven
25.02.2016 - 13:39Son Güncelleme :
AA / Kenan Türkseven

SİNOP (AA) - Sinop'ta okul sporları faaliyet programında yer alan basketbol kız-erkek il birinciliği müsabakaları sona erdi.

Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve 3 gün süren müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlara ve sporculara ödüllerini, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, Sinop Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Özer, Okul Sporları Şube Müdürü Murat Altun, Gençlik Merkezi Müdür Vekili Cengiz Keskin ve Okul Sporları Federasyon Temsilcisi Çiğdem Demir verdi.

Müsabakalar sonucunda genç erkekler kategorisinde Sarı Saltuk Anadolu Lisesi, genç kızlar kategorisinde ise Özel Sinop Final Temel Lisesi, Türkiye finallerinde Sinop'u temsil etme hakkı kazandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sinop haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sinop ilinden Sinop'ta okul sporları faaliyetleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 13 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sinop'ta okul sporları faaliyetleri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı