SİNOP HABERLERİ

Sinop'ta lise öğrencisini elektrik çarpması

AA / Gökhan Gücüklüoğlu
25.02.2016 - 15:54Son Güncelleme :

- İl Milli Eğitim Müdürü Türkkan:- "Yapılan ilk inceleme ve kamera kayıtlara göre öğrencimizin statik bir elektrik çarpmasına maruz kaldığı yönünde tarafımıza bilgi verildi" - "Öğrencimizin sağlık durumu şu an iyi, pazartesi günü itibarıyla eğitimine devam edecek"

AA / Gökhan Gücüklüoğlu

SİNOP (AA) - Sinop Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi'ne ait yurtta bir öğrenciyi elektrik çarpmasına ilişkin, "Yapılan ilk inceleme ve kamera kayıtlara göre öğrencimizin statik bir elektrik çarpmasına maruz kaldığı yönünde tarafımıza bilgi verildi" dedi.

Türkkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi 10'uncu sınıf öğrencisi Kübra K'nın yurdun yemekhanesinde, diğer öğrencilerle bir arada olduğu sırada elektrik çarptığı yönünde şikayeti olduğunu söyledi.

Olayın yaşandığı gün öğrencinin diğer arkadaşlarıyla hastaneye gittiğine yönelik kendilerine bilgi aktarıldığını ifade eden Türkkan, "Yapılan ilk inceleme ve kamera kayıtlara göre öğrencimizin statik bir elektrik çarpmasına maruz kaldığı yönünde tarafımıza bilgi verildi. Durumu şu an iyi, pazartesi günü itibarıyla eğitimine devam edecek. Öğrencimizin ailesinin iddialarına ilişkin ise hem idari hem adli soruşturma başlatıldı" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sinop haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sinop ilinden Sinop'ta lise öğrencisini elektrik çarpması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 15 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sinop'ta lise öğrencisini elektrik çarpması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı