« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sinek ilacı sıkmışlar

F.Karagümrük-A.Sebat maçı öncesi konuk takımın soyunma odasına sıkılan sinek ilacı ve otobüsün camlarının kırılması sonrası federasyon temsilcisi Soysal Oğuz kupa mücadelesini bugüne erteledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Koku herkesi şaşırttı

Türkiye Kupası 2. kademesinde F.Karagümrük ile A.Sebatspor takımları arasında İstanbul'da dün yapılması gereken karşılaşma, "yeterli güvenlik önlemlerinin alınmaması ve rakip takım soyunma odasındaki koku" nedeniyle bugüne ertelendi. Vefa Stadı'nda saat 15.00'te başlaması gereken karşılaşma öncesi, konuk ekibi stada getiren otobüsün camı atılan taşlarla kırıldı. Ayrıca, rakip takım soyunma odasına sinek ilacı sıkıldığı öğrenildi.

Oynayalım dedik

Bu durum karşısında, maçta görevli Futbol Federasyonu Temsilcisi Soysal Oğuz, yeterli güvenlik önlemlerinin alınmaması ve rakip takım soyunma odasındaki koku nedeniyle karşılaşmayı yarına ertelediğini açıkladı. Futbol tarihinde lik kez bir sinet ilacı sıkma olayından dolayı maç ertelenirken, Fatih Karagümrük Kulübü Başkanı Ahmet Çelik, "Hem biz, hem de A.Sebatspor tarafı maçın oynanmasını istememize rağmen, karşılaşma ertelendi" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz