ADIYAMAN HABERLERİ

Sincik’te Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı

IHA
13.10.2015 - 10:30Son Güncelleme :

SİNCİK KAYMAKAMI ZAFER SAĞ BAŞKANLIĞINDA KURUM MÜDÜRLERİYLE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPTI

IHA

Adıyaman’ın Sincik ilçesinde Kaymakam Zafer Sağ başkanlığında tüm kurum müdürlerinin katılımı koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
Sincik’te görev yapan kamu kurum ve kuruluş müdürleri Kaymakam Zafer Sağ, başkanlığında toplandı. Yürütülen hizmetler, karşılaşılan sorunlar ve çözümleri ile daireler arasındaki koordinasyonu sağlamak, kurumların hizmetlerini yürütürken karşılaşılan aksaklıklar ve bunların diğer kurumlarla bağlantıları ve ilişkilerine çözüm getirmek koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan Sincik Kaymakamı Zafer Sağ, "Kamu görevlilerinin temel amacının kamu hizmetlerinin yürütülmesi olduğu unutulmadan, bu amaç için bütün görevliler azami gayretlerini göstermeye devam etmeleri, hizmetlerin, ilgili birimin en alt kademesinden en etkili ve süratli bir şekilde yerine getirilmesi, talebi yerine getirilmeyen kişilerin dahi dairelerden memnun ayrılmasının sağlanması, kurumlar arası koordinasyon ve organizasyonun sağlanması devlet mekanizmasının sağlıklı işlemesi için gereklidir. Bizler işlerimize azami özen göstermeli ve işlerimizi sahiplenmeliyiz. Hak ve hakkaniyet ölçülerinde iş yapmalıyız. Ayrıca halka hizmet noktasında her hangi bir aksaklığa müsaade etmeden vatandaşların insan haklarından en iyi bir şekilde yararlanabilmesi için her kurumun gerekli hassasiyetleri göstermesi gerektiği, çalışmalarımız her zaman insan odaklı olmalı" dedi. Toplantıda, eğitim öğretimde herhangi bir aksaklığa mahal bırakılmaması, çocuklarımızın mağdur edilmemesi gerektiği, şehit aileleri ve gazilerimizin ve bakıma muhtaç olanların kamu kurum ve kuruluşlarında olan iş ve işlemlerinde kendilerine yardımcı olunması, ilçedeki huzur ve asayişin aynı şekilde devam ettirilmesi için çalışmalara devam edilmesi, hizmet binalarının bakım ve temizliğine azami titizliğin gösterilmesi gibi konular üzerinde duruldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Sincik’te Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ekim 2015 tarihinde saat 10 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sincik’te Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  05:45
 • Guneş
  07:29
 • Öğle
  12:33
 • İkindi
  15:02
 • Akşam
  17:17
 • Yatsı
  18:49
Sayfa Başı