« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sinan: Yenilgiyi hak etmedik

Beşiktaş maçında Eskişehirspor'un kalesini başarılı bir şekilde koruyan Sinan Ören, yenilgiyi hak etmediklerini söyledi.

Hakan TÜRKTAN / ESKİŞEHİR (DHA)
SON GÜNCELLEME

Hırvat kaleci İvesa'nın boyun fıtığı olması nedeniyle kaleye geçen Eskişehirspor'un 22 yaşındaki oyuncusu Sinan, Beşiktaş maçında başarılı kurtarışlarıyla dikkat çekti. Defans hatasından kaynaklanan 2 pozisyonda kalesinde 2 gören Sinan Ören şöyle konuştu:

"Beşiktaş maçını kaybettiğimiz için çok üzgünüm. Bu maça iyi motive olmuştum. En azından taraftarlarımıza bir puan hediye edebilirdik. Beşiktaş maçı böyle bitmemeliydi. Takımımızın ligdeki durumuna çok şaşırıyorum. 33 puanımız var. Biz buraları kesinlikle hak etmiyoruz. Eskişehirspor daha iyi yerlere layık. Oynadığımız iyi oyunu bir türlü sonuca yansıtamıyoruz. Önümüzde final niteliğinde 5 maçımız var. Bu maçlardan alabildiğimiz kadar puan alıp, üst sıralara tırmanmak zorundayız. Eskişehirspor'un kümede kalacağına kesinlikle inanıyorum. İşi buralara getirmeden, hesabı kapatmamız gerekiyordu. İvesa'nın 1-2 hafta daha dinlenmesi gerekiyormuş. Hocam görev verdiği takdirde kaleyi en iyi bir şekilde korumaya çalışacağım."


Bunları da Beğenebilirsiniz