BURDUR HABERLERİ

Sinan Yağmur MAKÜ'de konferans verdi

DHA
29.03.2016 - 10:45Son Güncelleme :
DHA

 

Mesut MADAN/BURDUR, (DHA) - BURDUR Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde (MAKÜ) Kütüphaneler Haftası dolayısıyla yazar Sinan Yağmur, konferans verdi.

Burdur Lisesi ve İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi organizasyonu ile Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında yazar Sinan Yağmur, MAKÜ Konferans ve Sergi Salonu'nda konferans verdi. Konferansa, Vali Hasan Kürklü, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram, Halk Kütüphanesi Müdürü Birol Yılmaz, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilere kitap okumanın alışkanlık olmadığını aksine ihtiyaç olduğunu söyleyen Sinan Yağmur, kitabın boş zamanlarda okunmayacağını ve okumak için zaman ayırmak gerektiğine vurgu yaptı.

Başarısını 3 kişiye borçlu olduğunu ve bunların da öğretmen olduğunu açıklayan Yağmur, öğrencilere öğretmenlerinin değerini bilmeleri noktasında öğütler verdi. Hayatından kesitler anlatan Sinan Yağmur, başarının temelinin okumaktan geçtiğini kaydetti.

Yaklaşık 2 saat süren konferansın sonunda Vali Kürklü, Sinan Yağmur'a çiçek takdim etti.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Burdur haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Burdur ilinden Sinan Yağmur MAKÜ'de konferans verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 10 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sinan Yağmur MAKÜ'de konferans verdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı