« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sinan Engin: Yanlış anlaşılma

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, Şampiyonlar Ligi'nde FC Porto ile yapılan maç sonrası kaptan İbrahim Üzülmez ve taraftarlar arasında yaşanan olumsuz olayın, yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Transferler tutmadı

Stepanov'dan penaltı itirafı

Sinan Engin, takım kaptanı İbrahim Üzülmez ile birlikte, BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki antrenman öncesi yaptığı açıklamada, Porto'ya şanssız bir şekilde yenildiklerini ve bunun üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek, “Şanssız yenildiğimiz maç sonrası İbrahim Üzülmez ile taraftarlar arasında, yanlış anlaşılmadan dolayı bu olay yaşandı. Yenilginin üzüntüsüyle oldu. İbrahim, yüreğiyle oynayan, yenilgiyle ve galibiyetle yoğun duygular yaşayan bir arkadaşımız. Bazı taraftarların küfürlü sözlerini tüm taraftara mal etmemek lazım” dedi.

Sinan Engin, İbrahim'in, Beşiktaş'ın kaptanı olduğunu ve ona ihtiyaç duyduklarını sözlerine ekledi.

Beşiktaş Futbol Takımı Kaptanı İbrahim Üzülmez de yeri geldiğinde taraftarlardan özür dileyeceğini, bundan gocunmayacağını söyledi.

İbrahim, şanssız bir şekilde yenildikleri maç sonrası moral bozukluğu yaşadıklarını ifade ederek, şunları söyledi:
“Üç gün sonra yeni bir maça çıkacağımızın bilinciyle, daha fazla etkilenmemeleri için arkadaşları soyunma odasına götürmek istedim. Bunu, taraftara tepki olarak gösteriyorlar. Takımda çok sayıda genç oyuncu var. Onların etkilenmemesi için böyle bir şey yaptım. Takıma büyük destek veren, güzel tezahüratlar yapan ve bana 'Deli İbrahim' lakabını takan, taraftarlardır. Yeri geldiğinde onlardan özür dilerim, bundan gocunmam.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler