« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sinan Engin: Art niyet yok

Menajer Sinan Engin, İnönü Stadı'nda Fenerbahçe'yi yeneceklerini söylemesinin temenniden ibaret olduğunu, bunda bir art niyet olmadığını söyledi. Daha önce yaptıkları 'Ali Aydın iyi maç yönetti' şeklindeki açıklamalarıyla ilgili olarak da Engin, "Biz bunu söylerken, Galatasaray lehine iyi maç yönettiğini söylemiştik" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

 Beşiktaş Futbol Takımı Menajeri  Sinan Engin, BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki idman sırasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, şu anda ligde inanılmaz derecede ateşli demeçlerin verildiğini belirterek, ''Ben sayın Aziz Yıldırım'ı sever ve sayarım. Kendisine cevap vermem söz konusu değildir. Benim Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi yeneceğini söylemem bir temenniydi, bir yöneticinin isteğiydi. Benim bildiğim ne olabilir? Bilseydim ligde 6 puan geriye nasıl düşerdik? Bunda kesinlikle bir artniyet yoktur'' diye konuştu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'un bir sohbet sırasında kendisine ''İnönü Stadı'na PAF takımıyla geliriz, çünkü o zamana kadar fark 9 olur'' diye takıldığını hatırlatan Engin, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın da ilk yarı sonunda, ikinci yarıdaki 17 maçı da kazanacaklarını söylediğini ifade ederek, "Bunlar yöneticilerin, teknik adamların temennileridir. Ben de takımıma güveniyorum ve Fenerbahçe'yi yenebileceğimizi iddia ediyorum. Fenerbahçe iyi top oynuyor. Biz de iyi mücadele ediyoruz. Bu demeçlerde herhangi bir art niyet aranmamalı. Bizim maça kadar Fenerbahçe'nin takılmasını beklemek ve istemek de bizim için normal bir şeydir. Bunu temenni etmek de yanlış algılanmamalıdır.'' dedi.
   
"G.SARAY ADINA İYİ MAÇ YÖNETTİ"
       
Ali Aydın'ın derbi maçtaki yönetimiyle ilgili olarak daha önce yaptıkları 'İyi maç yönetti' şeklindeki açıklamayla ilgili olarak da, "Biz bunu söylerken, Galatasaray lehine iyi maç yönettiğini söylemiştik. Yoksa Beşiktaş lehine iyi bir maç yönetmedi. Ümit Karan'ın Cordoba'ya yaptığı faul, Bülent'in davranışları, Ahmed Hassan'ın arkadan çekilmesi... Daha birçok pozisyondaki kararlar bizim aleyhimizeydi. Kimse 2 hafta önce Diyarbakır'da bariz golümüz ve penaltımızın verilmemesinden  bahsetmedi. Artık dikkatli demeçler verilim, bu işi futbolculara bırakalım" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler