« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şimşek dağıldı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İzmirspor, Yozgat deplasmanından ağır yaralı döndü

Feti ve Barış'ın sakatlanması, Ali'nin cezalı duruma düşmesi, kurmayları kahretti. Bu üç oyuncunun yanı sıra Hakan Çobanoğlu da Konya'da forma giyemeyecek

<ı>Hasar büyük Yozgat deplasmanında 4-1'lik skorla beklenmedik bir yenilgi alarak beşinci sıraya inen İzmirspor'da hasar büyük. Lacivert-beyazlı ekipte Feti ve Barış'ın sakatlıklarının ciddi olması, Ali'nin cezalı duruma düşmesi, Hakan Çobanoğlu'nun ise henüz iyileşmemesi, Levent Eriş'in keyfini iyice kaçırdı.

<ı>Barış'ta yırtık Yozgat'ta ısınırken sakatlanan Feti'nin ayağında ödem oluşurken, 46. dakikada oyuna giren ancak 57. dakikada sakatlanıp yerini İlkay'a bırakan Barış'ın sol arka adalesinde iki santim yırtık çıktı. Sakat oyuncuların bu hafta Kombassan Konya maçında forma giymelerinin güç olduğu açıklandı.

<ı>Eriş sıkıntılı Lider Diyarbakır ile aralarında iki puan fark bulunduğunu hatırlatarak paniğe kapılmanın gereksiz olduğunu söyleyen Eriş, ‘‘Üstü karla kaplı, altı buz tutmuş zemine alışıncaya kadar üç gol yedik. İkinci yarıdaki çabamız skoru eşitlemeye yetmedi. Yine de istediklerimizi sahaya yansıtamadık'' diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler