« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şimşek Adana yolcusu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sakatlığı geçen Nuri de Adana maçı kadrosunda

Kırmızı beyazlılar, bu sabah Antalya'da yapacakları ter idmanından sonra Adana'ya uçacak. Yönetim, 2 hafta önce verdiği 270 milyar liralık çeklerin karşılığını bugün bankaya yatıracak.

Kamp Aksoy Otel'de

Antalyaspor, yarın deplasmanda oynayacağı Adanaspor maçının hazırlıklarını dün öğleden sonra yaptığı çiftkale çalışması ile tamamladı. Kırmızı beyazlılar, bu sabah Antalya'da yapacakları ter idmanından sonra uçakla İstanbul'a, oradan da Adana'ya giderek Aksoy Otel'de kampa girecek.

Nuri sağlam çıktı

A.Gücü maçında sol dizinden sakatlanan Nuri'nin önceki gün çekilen MR'ının temiz çıkması, eksikler nedeniyle sıkıntılı olan teknik kadroya rahat bir nefes aldırdı. Nuri, dün takımla birlikte çalıştı. Cezalı Kamil ile sakat futbolculardan Burhan ve Dursun Adana maçında oynamayacak.

Çeklerin günü geldi

Bu arada, futbolcuların maçbaşı, lig ve kupa maçları prim alacaklarına karşılık 2 hafta önce kesilen 25 Şubat vadeli 270 milyar liralık çeklerin karşılığının da bugün bankaya yatırılması bekleniyor. Futbolcuların büyük bir bölümünün 2 hafta verilen çekleri piyasaya ciro ettikleri öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz