« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Simon Kuper İstanbul'a geliyor

"SporİST'06" 1. Spor Zirvesi ve Fuarı, ”Oyunun Ötesinde” ana temasıyla yarın İstanbul'da başlıyor. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek zirveye birçok spor adamının yanı sıra "Futbol Asla Sadece Futbol Değildir"in yazarı Simon Kuper de katılıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Açılışını Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in yapacağı duyurulan 1. Spor Zirvesi'ndeki oturumlara, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, eski Milli Takımlar Teknik Direktörleri Mustafa Denizli, Şenol Güneş ve Ersun Yanal, Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu ve yazar Simon Kuper'in de aralarında bulunduğu spor dünyasının önde gelen birçok isminin katılacağı bildirildi.


Esente Organizasyon ve Fuarcılık tarafından  öncelikle spor dünyasında yaşanan değişim ve kaydedilen gelişmeler ele alınacak. Zirvede ayrıca, imza günleri ve söyleşilerin yanı sıra salon ve doğa sporları aktiviteleri de gerçekleştirilecek.

Etkinliğin fuar bölümünde ise spor sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlar, toplam 4 bin metrekareye kurulu bir alanda ürün ve hizmetlerini sergileme olanağı bulacaklar.

Sporla ilgili tüm ürün ve hizmetlerin tek çatı altında toplanacağı fuarda, sporcuların ve spor adamlarının katılımıyla çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Bunlar arasında halı saha turnuvası, bilardo gösterileri ve F1 simülasyon araçlarıyla sanal yarış gibi renkli ve eğlenceli aktiviteler yer alıyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler