« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şimdi savaş zamanı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray yönetiminden tam destek alan Fatih Terim, ''Terkedip gitmek bana yakışmazdı. Şimdi G.Saray düşmanlarına inanç dersi vermenin, savaşmanın zamanıdır.'' dedi.

Göreve devam

G.Birliği yenilgisi sonrası istifası gündeme gelen G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim dün akşam Yönetim Kurulu ile yaptığı 4 saat süren toplantı sonrasında göreve devam kararı aldı. Terim toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, ''Takımın kötü gidişinin sorumluluğunu birinin üstlenmesi gerekiyordu. Yiğitçe ortaya çıkıp sorumluluğu üstlendim.'' dedi.

Duygusuz değilim

ÊYüreği G.Saray sevgisiyle dolu biri olarak, profesyonelce davranamayacağını ifade eden Terim şöyle devam etti. ''G.Saraylılar'ı mutlu etmek için ne gerekiyorsa yaparım. Bana inananları terkedecek kadar kaba ve duygusuz biri değilim. Terkedip gitmek bana yakışmazdı. Artık konuşma devri değil, eylem zamanıdır. Bugüne kadar yaptıklarımız tatbikattı, bundan sonra savaş başladı.''

İnanç dersi

''Biz bu filmi geçen sene gördük. Kazandığımız dört kupadan sonra bazılarının ortadan kaybolması gerekiyordu. Şimdi, G.Saray düşmanlarına inanç dersi verme zamanıdır.'' Yönetimden yapılan açıklamada ise Terim'e güven duyulduğu belirtildi. Yönetim, Sportif İşler Sorumlusu Ergun Gürsoy'un yetkisinde değişiklik yaparak, doğrudan Futbol Şubesi Sorumlusu yaptı. Terim ve Gürsoy bundan sonra sorunları birlikte çözecekler.


Bunları da Beğenebilirsiniz