Şimdi hediye zamanı

İbrahim Bilik
09.12.2001 - 01:47 | Son Güncelleme:

Sevgili puro sever dostlarım, iyisiyle kötüsüyle geçen bir puro yılının daha sonuna gelirken bir yandan da yenisini karşılamaya hazırlanıyoruz.

Aralık ayı dünyada olduğu gibi bizde de eşe dosta yeni yıl hediyesi seçmek için zihinlerin zorlandığı ve alışveriş listelerinin yapıldığı bir aydır. Kendimiz dahil puro severlere verilecek en güzel hediye kaliteli bir kutu puro, bir puro aksesuarı ya da puro ile birlikte içilebilecek kaliteli bir içkidir. Her zaman değindiğim gibi puro, öncelikle önemli, keyifli ve mutlu saatlerin, günlerin, geleneksel bir kutlama aracıdır. Yeni yılı ister evde, ister dışarıda sevdiklerinizle birlikte karşılarken içeceğiniz bir-iki puronun keyfi bir başka olacaktır. Bu nedenle hem kendinize, hem de puro sever dostlarınıza ya da puro ile tanıştırmak istediklerinize YENİ YIL HEDİYESİ olarak puro ya da puroyla eş anlamlı bir hediye almanın tam zamanıdır.

Bulunduğunuz şehirde varsa güvenilir bir puro mağazasına uğramayı ihmal etmeyin. İstanbul'da seçenekler fazla olmasına rağmen bu işi aynı zamanda amatör olarak severek-bilerek yapan, kendileri de bilinçli puro içen Levent'teki CHE ve Mayadrom Alışveriş Merkezi içindeki MEMO'S'u tavsiye ederim. CHE'de puro ile birlikte çeşitli aksesuarlar, çok kaliteli yabancı markalı pipolar ile geniş içki çeşitleri de bulabilirsiniz. MEMO'S'da ise el yapımı Küba puroları ile aksesuarları ve içki çeşitlerini görebilirsiniz. Her iki mağazaya da bu yazıyı okuyarak geldiğinizi söylediğinizde, beni kırmayarak özel indirim yapacaklarına inanıyorum. Bulunduğu şehirde puro mağazası olmayanlar CHE ve MEMO'S'a posta ile başvurabilir.

CHE TEL: 0212 278 07 85-0212 269 75 11

MEMO'S TEL: 0212 352 32 45/46

Yeni puro yılınızın çok puro içebilecek kadar sağlıklı ve çok puro alabilecek kadar kazançlı geçmesini diliyorum.
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı