« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şimdi hedef Cenk Tosun

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın son olarak kadrosuna kattığı Ömer Şişmanoğlu, Siyah Beyazlı takıma 1 Temmuz'da başlayacak olan yurt dışı hazırlık kampında dahil olacak.

ÖVÜNÇ ÖZDEM/İSTANBUL DHA
SON GÜNCELLEME

Medical Park Antalyaspor'dan 4 yıllığına transfer edilen Ömer için 1.6 Milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek olan Siyah Beyazlı ekip ayrıca 2 genç oyuncusunu da Kırmızı Beyazlı takıma 1 yıl kiralık olarak verecek.
Almanya'nın St. Pauli takımı alt yapısında yetişen 23 yaşındaki oyuncu, Beşiktaş'ın 12 Temmuz'da St. Pauli ile oynayacağı hazırlık maçında şans bulursa, Siyah Beyazlı formayı ilk kez eski takımına karşı giymiş olacak.
Ömer'e verilecek yıllık ücret ve anlaşma şartlarının önümüzdeki günlerde resmi olarak açıklanması bekleniyor.

CENK TOSUN İÇİN GAZİANTEPSPOR'DAN HABER BEKLİYOR
Öte yandan Beşiktaş Cenk Tosun transferini tamamlamak için Gaziantepspor'dan haber bekliyor. Cenk ile anlaşan yönetim kurulu Gaziantepspor ile oyuncunun bonservisi konusundaki görüşmelerini sürdürüyor. Kırmızı-Siyahlı kulübün Beşiktaş'ın önerdiği rakamı kabul etmesi halinde Cenk ile de 4 yıllık mukavele imzalanacak.

TEKNİK DİREKTÖR BILIC BEŞİKTAŞ İLE İLK ANTRENMANINA YARIN ÇIKACAK
Ayrıca Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Slaven Bilic yarın öğle saatlerinde İstanbul'da olacak. Saat 17.00'da Nevza Demir Tesisleri'nde düzenlencek basın toplantısı ile resmi mukaveleyi imzalaycak olan Bilic, Siyah Beyazlı takım ile ilk antrenmanına yarın saat 18.00'da çıkacak.

BEŞİKTAŞ'IN BUGÜN YAPACAĞI SEZONUN İLK ÇALIŞMASINA 10 FUTBOLCU KATILACAK
Beşiktaş sezonun ilk antrenmanını ise bu akşam saat 18.00'da yapacak. Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılacak antrenmanda izinli ve tedavileri süren oyuncuların sayısının fazlalığı nedeniyle sadece 10 futbolcu yer alacak.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler