Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şimdi de Boris sakandalı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Almanların ünlü tenisçisi Boris Becker'in merdiven altı kaçamağından bir çocuğu olduğu ve karısından ayrılmasının nedeninde bu çocuk olduğu iddia edildi.

Alman sporcularla ilgili skandalların ardı arkası bitmek bilmiyor. Daum'un kokain skandalı henüz hafızalardan silinmemişken patlak veren Franz Beckenbauer'in sekreterinden evlilik dışı çocuğunun olduğunun gazetelerde yeralması herkesi şaşırtmıştı. Bu kez yine bir Alman, yine bir ünlü, yine bir sporcu, skandalın başrolünde.

"AYRILIĞIN SEBEBİ"
Almanya'da şampiyon tenisçi Boris Becker'in temizlik odasında aşk skandalı patlak verdi. Becker'in karısından ayrılma nedeninin İngiltere'de yaşayan 33 yaşındaki Rus asıllı Angela Ermakova adındaki bir kadınla Londra'daki bir restoranın temizlik malzemelerinin konulduğu odada cinsel ilişkiye girmesi ve bu ilişki sonucunda da bir çocuğunun dünyaya gelmiş olması gösterildi. İddiayı gündeme getiren İngiliz "News of the World" gazetesi, Angela Ermakova'nın Becker'e babalık davası açmaya hazırlandığını yazdı.

TEMİZLİK ODASINDA AŞK
Habere göre, Angela Ermakova ile Boris Becker ilk kez Londra'da bir restoranda karşılaştılar. Uzun süre bakıştıktan sonra, selamlaşıp tanıştılar. Ermakova, çok hoşlandığı Becker'e telefon numarasını da verdi. Becker restorandan ayrılırken, Ermakova'ya çok güzel gözleri olduğunu söyledi. Kısa bir süre sonra aynı restoranda yeniden buluşan Ermakova ile Becker, oturdukları yerde öpüşmeye başladılar. İşi iyice ilerleten çılgın ikili kimseye belli etmeden restoranın temizlik malzemelerinin bulunduğu küçük depoya geçtiler. Burada cinsel ilişkiye giren Ermakova ile Becker, yine kimseye belli etmeden yerlerine gidip oturdular.

BEBEĞİN RESİMLERİ YAYINLANDI
Gazete, Ermakova'nın bir arkadaşının ifadelerine dayanarak gündeme getirdiği iddialara göre, bir servet avcısı olan Ermakova, Becker'den hamile kaldığını öğrenince, izini kaybettirip Anna adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Şu anda 9 aylık olan kız çocuğunun tıpkı Boris Becker'e benzediğini yazan gazete, babalık davasının ünlü tenisçiyi zor durdumda bırakabileceğini ileri sürdü. Gazete Boris Becker'le aşk yaşadığını iddia eden Angela Ermakova ile gizli aşklarının meyvesi 9 aylık Barbara'nın resimlerini yayınladı. Aynı gazetede çılgın ikilinin cinsel ilişkiye girdikleri iddia edilen deponun resimleri de yayınlandı.

MENAJER'DEN YALANLAMA
Bir açıklama yapan Boris Becker'in menajeri, iddiaları yalanlayarak, "Bütün bu iddialar birer saçmalıktan ibaret. Boris Becker'in karısından ayrılmasını fırsat bilenler, bu tür dedikodularla gündem oluşturmaya çalışıyorlar. Söz konusu gazete tirajını artırmak için çamur atıyor. Becker, karısından ayrılmasının nedenini açıklamak istemiyor. Bu eşiyle birlikte vardıkları ortak bir karardır. Bu karara saygı duymalı ve insanların özel yaşamlarıyla uğraşılmamalıdır" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler