« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şimdi de Baros

Karşılaşmanın 70. dakikasında yerini Hasan Şaş’a bırakan Milan Baros, hocasının tercihine isyan etti. Golcü futbolcu, yedek kulübesine uğramadan sinirli bir şekilde soyunma odasının yolunu tuttu.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY’da Cassio Lincoln’ün ardından Milan Baros krizi yaşanıyor. UEFA Kupası’nda Hamburg’la deplasmanda oynanan maçta Linolcn kendisini oyundan alan teknik direktör Bülent Korkmaz’a tepki göstermişti. Dünkü maçta da Milan Baros benzer görüntüler sergiledi.

19 golle Süper Lig’de krallık yarışında zirvede yer alan Çek santrfor, dünkü karşılaşmanın 70. dakikasında yerini Hasan Şaş’a bırakırken hocasının bu tercihine isyan etti. Milan Baros, oyundan çıktıktan sonra yedek kulübesine uğramadığı gibi Bülent Korkmaz’ın bulunduğu yere dahi bakmadan sinirli bir şekilde soyunma odasının yolunu tuttu.

Oyundan alındığı için üzgün ve kızgın olduğu gözlenen Baros’un kenara gelirken kafasını iki yana sallayarak tepki göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

Yöneticiler de eleştirdi

Bülent Korkmaz
’ın yaptığı bu değişiklik, karşılaşmayı tribünden izleyen sarı kırmızılı yöneticilerin de hoşuna gitmedi. Yöneticiler, genç teknik adamı Baros’u oyundan aldığı için eleştirdiler.

G.Saray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, 12 Mart’ta Hamburg’la Almanya’da oynanan UEFA Kupası 4. tur ilk maçından sonra problem yaşadığı Cassio Lincoln’ü, daha sonraki Trabzonspor ve Eskişehirspor maçlarının kadrosuna almasına rağmen kulübede bekletti. Sakatlığını bahane eden Brezilyalı futbolcuyu Gaziantep kafilesinden son anda çıkaran genç teknik adam, Fenerbahçe derbisinde ise ikinci yarıda oyuna almıştı. Korkmaz’ın Lincoln’le benzer tepkiler gösteren Baros’a karşı nasıl bir tavır sergileyeceği merak konusu olurken yönetimin Çek santrfora ceza vermeyeceği öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz