Gündem Haberleri

  Şimdi bu aşk konuşuluyor

  Hürriyet Haber
  02.04.2004 - 11:08 | Son Güncelleme:

  Magazin dünyası Kenan Doğulu'dan ayrılan manken Tuğçe Kazaz'la, Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili'nin sürpriz aşkını konuşuyor. Bilgili ve Kazaz, birlikte elele barda eğlendiler.

  Kenan Doğulu'dan geçen hafta ayrılan Tuğçe Kazaz'ın (23) , Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili (41) ile birlikte olduğu ortaya çıktı..
    
  Önceki gece birlikte Arto'yu izlemeye giden Kazaz ve Serdar Bilgili, basından kaçsa da içeride herkese aşklarını ilan ettiler.

  Kazaz, önceki gece Arto'nun sahne aldığı Şamata Bar'daydı. Bilgili de Kazaz'dan bir süre sonra bara geldi. Aynı masaya oturan Kazaz ve Bilgili, Arto'nun şarkılarıyla eğlendi.
    
  Yaklaşık 2 yıldır beraber olan Kenan Doğulu ve Tuğçe Kazaz geçen hafta ayrıldılar. Aynı saatlerde Gola'dan eğlenceden çıkarken, soruları yanıtlayan Kenan Doğulu "Allah Tuğçe'nin yolunu açık etsin" dedi.

  Yeni aşkıyla görüntülenmek istemeyen Bilgili, bara gazetecilerin alınmasını istemedi.
     
  AKILLI OL TUĞÇE

  Zerrin Özer, önceki akşam Arto’nun sahneye çıktığı Şamata Bar’daydı. Arto’nun isteği üzerine sahneye çıkan Özer, ön masada Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili ile birlikte oturan Tuğçe Kazaz’a dönüp ‘Akıllı ol’ dedikten sonra ‘Kıyamam’ adlı şarkıyı seslendirdi.

  Diğer magazin haberleri Cenker Tezel'in  On Numara sayfasında...

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı