Şimdi Anaokullu olduk!

Hürriyet Haber
08 Ağustos 2012 - 08:50Son Güncelleme : 08 Ağustos 2012 - 08:50

Sevgi, kuş, minik, kelebek,... İsimleri bu kelimelerle dolup taşan anaokullarının yanına artık bir dünya markası geliyor: HELEN DORON ANAOKULU.

1985'ten bugüne dünyanın 37 ülkesinde 750'den fazla şubeye ulaşan ve çocuklara İngilizce eğitiminde dünyanın bir numarası olan Helen Doron, Türkiye'nin tüm şehirlerine ANAOKULU Franchise'ı vermeye başladı.

HELEN DORON EARLY ENGLISH NEDİR? /images/100/0x0/55ea8940f018fbb8f886639d 

"Helen Doron Early English" sisteminin kurucusu ve CEO'su olan Helen Doron, çocukların ana dillerini nasıl öğrendikleri ve ikinci ana dili en verimli şekilde nasıl öğrenebilecekleri üzerine yaptığı araştırmaların sonuçlarını, benzersiz bir metodoloji geliştirerek tüm dünyadaki çocukların hizmetine sunmuştur.

"Helen Doron Early English" 3 aylık bebeklerden 12 yaşındaki çocuklara kadar olan yaş grubuna yönelik benzersiz bir İngilizce dil öğretim sistemidir. "Çocukların ikinci ana dili" sloganıyla erken yaşta İngilizce eğitimi konusunda dünya lideri olan Helen Doron, anaokulu programıyla da çocukları ilköğretim dönemine mükemmel bir şekilde hazırlamaktadır.

FARKLI SINIF, FARKLI ÖĞRETMEN, BAMBAŞKA BİR EĞİTİM

Eğitim, özel olarak dekore edilmiş olan sınıflarda, Helen Doron sertifikalı öğretmenler tarafından veriliyor. Çocuklar, özel olarak geliştirilmiş olan Helen Doron sistemiyle doğal ortamlarında İngilizce öğrenirken oyun oynuyor gibi hissettiklerinden İngilizceyi öğrenmeleri çok daha zevkli ve hızlı oluyor. Anaokulu eğitim programı İngilizceyi merkeze alarak çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini, başarısı kanıtlanmış bilimsel metodlarla en iyi seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

MAKSİMUM DESTEKLİ FRANCHISE MODELİ

Yeni bir Helen Doron Anaokulu kurmak isteyenlerin yanı sıra, halen faal olan anaokulları da başvurarak okullarını Helen Doron Anaokulu'na dönüştürebiliyorlar. Girişimcilere, Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gerekli izinlerin alınmasından, sınıfların dekorasyonuna ve öğretmenlere Helen Doron sertifika eğitimleri sağlanmasına kadar her alanda yoğun bir destek veriliyor.

KİMLER HELEN DORON ANAOKULU AÇABİLİR?

Şube açmak isteyen adaylarda engin bir iş tecrübesi aranmıyor, ve öğretmen olmaları da gerekmiyor. Ancak çocukları çok sevmek ve eğitim konusunda istekli olmak ön şart.

HANGI BÖLGELERDE FRANCHISE VERİLİYOR?

İstanbul, Ankara, İzmir'in yanı sıra, İç Anadolu, Akdeniz, Karadeniz ve Doğu Anadolu illerinden gelen başvurular da kabul ediliyor. Yatırım maliyeti bölgeye göre 45.000 Euro ile 70.000 Euro arasında değişiyor. Yapılan yatırımın yaklaşık 14 ayda geri dönmesi öngörülüyor.

Ayrıntılı bilgi için: 0212 2799074
istanbul@helendoron.com
helendoron.com

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN


Etiketler:

    Sayfa Başı