KÜTAHYA HABERLERİ

Simav’da 26. Vergi Haftasına Görkemli Kutlama

IHA
25.02.2015 - 14:39Son Güncelleme :

1-SİMAV VERGİ HAFTASI (SİMAV VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ SEZAİ SÜZÜK’ÜN MAKAM ODASI HAFTA BOYUNCA ZİYARETÇİLERLE DOLDU TAŞTI) 2-SİMAV VERGİ HAFTASI-1(KUTLAMALAR KAPSAMINDA VERGİ DAİRESİ ÇALIŞANLARI GELİR VERGİSİ REKORTMENİ NURULLAH KOYUNCUOĞLU’NU İŞYERİNDE ZİYARET EDEREK KUTLADI) 3-SİMAV VERGİ HAFTASI-2(VERGİ DAİRESİNİ ZİYARET EDEN ÖĞRENCİLER BİLGİLENDİRİLDİ) 4-SİMAV VERGİ HAFTASI-3(ETKİNLİKLER KAPSAMINDA VATANDAŞLARA PİLAV, HELVA VE AYRAN İKRAM EDİLDİ)

IHA

26. Vergi Haftası Kütahya’nın Simav ilçesinde görkemli kutlandı. Kutlamalar kapsamında Simav Vergi Dairesince bir hafta süreli etkinlikler düzenlendi.
Etkinliklerin ilki Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtına çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlandı. Atatürk Anıtına çelenk sunumu yapan Simav Vergi Dairesi Müdürü Sezai Süzük, mesai arkadaşlarını da yanına alarak önce Kaymakam Gökhan Gürbüzerol’u, daha sonra da Belediye Başkanı Süleyman Özkan’ı makamında ziyaret ederek çalışmalarla ilgi bilgi sundu.
Etkinliklerin ikinci gününü mükellef ziyaretlerine ayıran Simav Vergi Dairesi çalışanları bu kapsamda 2014 yılı gelir vergisi Simav rekortmeni Keresteci Nurullah Koyuncuoğlu’nu Kekliktepe Mahallesindeki işyerinde ziyaret etti.
Gelir vergisinde yıllardır rekortmenliği kaptırmayan Nurullah Koyuncuoğlu’nu tebrik eden Simav Vergi Dairesi Müdürü Sezai Süzük ve çalışma arkadaşları işadamına çalışmalarında başarılar diledi.
Simav’ın 2014 gelir vergisi rekortmeni işadamı Nurullah Koyuncuoğlu’da misafirlerine çikolata ve çay ikramında bulundu.
Etkinliklerin üçüncü gününde ilçede eğitim gören öğrencileri makamında ağırlayan Simav Vergi Dairesi Müdürü Sezai Süzük konuklarına işyerini gezdirdi, çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Öğrencilerin çeşitli konulardaki sorularını da yanıtlayan Süzük, amaçlarının ilçede vergi rekortmeni mükelleflerini ödüllendirmenin yanı sıra vergi bilincini de geliştirmek olduğunu söyledi.
Etkinliklerle personelin motivasyonunu da artırmayı hedeflediklerini ifade eden Müdür Süzük, etkinlikler kapsamında ilçenin değişik yerlerine panolar astıklarını ve 26. Vergi Haftasını en iyi bir şekilde kutlamaya özen gösterdiklerini söyledi.
Simav Vergi Dairesi Müdürü Sezai Süzük, Simav’ın 2014 yılı Kurumlar Vergisi Rekortmeninin de Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Limited Şirketi olduğunu kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Simav’da 26. Vergi Haftasına Görkemli Kutlama hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 14 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Simav’da 26. Vergi Haftasına Görkemli Kutlama haberi güncellenecektir.

KÜTAHYA NAMAZ VAKİTLERİ

16 Mart 2018, Cuma
 • İmsak
  05:41
 • Guneş
  07:04
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  16:35
 • Akşam
  19:14
 • Yatsı
  20:31
Sayfa Başı