« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Silikonlarıyla boks yaptılar

Alman Pro7 TV kanalında ünlülerin katıldığı boks yarışmasında, silikonlu göğüsleriyle şöhret edinen Melanie Müller ile Jordan Carver, kıyasıya dövüştü.

Linda SAY
SON GÜNCELLEME

Almanya'da ünlülerin yarıştığı "Ünlü Boks" yarışmasında yine olay yarattı. Alman Pro 7 TV kanalı, Almanya'da ünlü isimleri bir araya getirip boks ringde yarıştırıyor. Büyük ilgi gören bu programda bu hafta yine yumruklar konuştu.

Dövüşçülerden Jordan Carver aslında fotomodellik yapıyor.
Silikonlarıyla boks yaptılar

Melanie Müller ise bir showgirl...

Silikonlarıyla boks yaptılar

SİLİKONLARIN SAVAŞI

Yarışmacılar arasında bu hafta en dikkat çekici iki isim; silikonlu göğüsleriyle ünlü Melanie Müller ve Jordan Carver oldu. Survivor yarışmasına benzeyen "Dschungelcamp" (Jungle Kampı) programında öne çıkan isimlerinden biri olan Müller, ünlü fotomodel Jordan Carver ile dört buçuk dakika boyunca ringi inletti.

Silikonlarıyla boks yaptılar

MELANIE MÜLLER AZ DAHA AĞLAYACAKTI


İlk raundda iyice yorulup savunmasız kalan Melanie'ye kendinden geçmişcesine vuran Carver, boks hakemi tarafından defalarca uyarıldı. Ağlamamak için kendini zor tutan 'Jungle' kraliçesi Müller ise ikinci raunda iyi başladı, ancak Jordan'ın spor sütyenine takılınca karşılaşmaya bir süre ara verilmek zorunda kalındı.

JORDAN CARVER ÜÇÜNCÜ RAUNDDA DAĞILDI

Üçüncü raundda yüzüne sert bir yumruk alan Carver, ayakta durmakta zorluk çekti. Bu fırsatı iyi değerlendiren Müller, adeta ilk raundun hıncını alırcasına peş peşe yumruklar attı ve maçın sonunda galip ilan edildi.

Silikonlarıyla boks yaptılar


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler