KONYA HABERLERİ

Silifke Taşucu Meslek Yüksekokulu ödüle doymuyor

DHA
28.03.2017 - 15:50Son Güncelleme :
DHA

KONYA,(DHA)-SELÇUK Üniversitesi Silifke Taşucu Meslek Yüksekokulu, '7. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek' yarışmasında ödül aldı.
Muğla’nın Fethiye ilçesinde gerçekleştirilen yarışmaya,  4 lise düzeyi, 4 üniversite düzeyi olmak üzere toplamda 16 kategoride 397 yarışmacı katıldı. 7. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması’nda Selçuk Üniversitesi Silifke Taşucu Meslek Yüksekokulu Altın Şef, Altın Ekip, yılın en iyi üniversitesi, üniversiteler arası en iyi ana yemek, üniversiteler arası en iyi tatlı tabağı kategorilerinde ödüllendirildi.
Silifke Taşucu MYO Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğr. Gör. Cengiz Urbaş, yarışmaya öğrencilerin çok kısa sürede hazırlandıklarını, yoğun çalışma temposuyla başarıya ulaştıklarını belirtti. Öğr. Gör. Urbaş, Fethiye’de düzenlenen 7.Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması’na Selçuk Üniversitesi Silifke Taşucu Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü, Aşçılık ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri ve Öğr. Gör. Zafer Karaçalık eşliğinde Altın Şef, Altın Ekip, Yılın En İyi Üniversitesi, Üniversiteler Arası En İyi Ana Yemek, Üniversiteler Arası En İyi Tatlı Tabağı kategorilerinde, toplamda 11 öğrenciyle katıldıklarını ifade etti.

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Silifke Taşucu Meslek Yüksekokulu ödüle doymuyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 15 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Silifke Taşucu Meslek Yüksekokulu ödüle doymuyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı