Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Sıkı dostlar

Yasemin-Cefi Kamhi ile şebnem-Celal Çapa çiftleri arasındaki dostluk, yıllardır sekteye uğramadan sürüyor.

Yakın arkadaşlar, önceki gün ıstinye Park’ta bir araya geldi. Önce alışveriş yapan dörtlü, Masa restoranda yemek yedikten sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

Bebek’te bayramlaştılar

Cen Ajans’ın sahibi Nail Keçili, Kurban Bayramı tatilini ıstanbul’da geçirmeyi tercih etti. Nail Bey, önceki gün kızı Nazlı Öztarhan ile buluştu. Bebek’te bir araya gelip bayramlaşan baba kız, uzun bir yürüyüşe çıkıp bol bol sohbet etti.

Balayı Amerika’da

ışadamı ıbrahim Nalbant’ın Nurteks Halı’nın ihracat müdürü olan kızı Ayşegül Nalbant, geçtiğimiz gece Hilton Convention Center’da düzenlenen düğün töreniyle işadamı Arif Kolko ile evlendi. Düğünün onur konuğu ise ıstanbul Valisi Muammer Güler’di. Genç çift, düğünün ardından balayı için Amerika’ya uçtu.

Erman Hoca kızdı

Erman Toroğlu, Kurban Bayramı’nın ilk günü yemek için ıstinye Park’a gitti. Toroğlu, “Bu insanları anlamak zor, dışarıda mis gibi hava varken herkes içeri tıkılmış” dedi.

Çiller tarzı

Eski Başbakan Tansu Çiller’in büyük oğlu Mert Çiller, önceki gün ıstinye Park’taydı. Çiller, Masa restoranda yemek yedikten sonra oradan ayrıldı. Alışveriş merkezinin önünde aracını bekleyen Mert Bey, salaş tarzı ile dikkat çekti...

Dansözle sohbet

Bayramı ıstanbul’da geçiren isimlerden biri de, Bodrum’da dalış yaparken vurgun yiyerek felç kalan Clup Flipper’ın sahibi Ahmet Bayer... Ünlü işadamı, önceki gün Bebek’teki Lucca’daydı. Burada dansöz Dora ile bir araya gelen Ahmet Bey, saatler boyunca güzel dansöz ile sohbet etti.

Bodrum’dan şile’ye

Bodrum-Türk-bükü’ndeki Divan Palmira Otel’in genel müdürlüğünü yürüten, iki yıl önce de emekliye ayrılan Kamil Erenyatır, şile’deki Dedeman Otel’in genel müdürü olması teklifine “evet” dedi. Erenyatır, eşi Nesrin ve kızı Mehveş’i de alıp ıstanbul’a döndü. Kamil Bey’in ilk işi ise Divan Palmira’nın şef aşçısını yeni oteline transfer etmek oldu.

Evez’in Zilloş’u

ızmirli koreograf Öner Evez’e önceki gün Bebek’te rastladım. “Zilloş” adlı minik Meksika köpeğini montunun içinde taşıyan Evez, “Zilloş’u hem üşümemesi hem de büyük köpeklerin zarar vermemesi için göğsümde taşıyorum” dedi.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI